هتل رویال تاور آنتالیا

از مهم ترین تورهای ترکیه ، تور آنتالیا است . این تور با توجه به خصوصیات این شهر، طرفداران خاص خود را در تمام فصل های سال دارد ؛  چه کسانی که به دنبال بازارهای خرید خاص هستند و چه گردشگرانی که دلیل خرید تور آنتالیا برایشان گردش و استراحت است. اگر برای سفر به آنتالیا در انتخاب هتل تردید دارید ، پیشنهاد ما هتل ۵ ستاره رویال تاور است .

معرفی هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا در ۱۷ کیلومتری منطقه‌ ساحلی کمر و ۵۰ کیلومتری مرکز آنتالیا قرار دارد . فاصله هتل تاور آنتالیا از فرودگاه آنتالیا فقط ۱۵ کیلومتر می باشد .  در نزدیکی هتل ، مرکز خرید شی مال ، مرکز خرید لورا ، و ساحل BLM و همچنین مرکز خرید ترا سیتی و پارک Karnaval قرار دارد . هتل شامل ۴ برج به هم متصل است .
اتاق‌های هتل رویال تاور آنتالیا بسیار زیبا طراحی شده اند و دارای حمام ، سیستم تهویه‌ مرکزی ، مینی ‌بار  ، گاوصندوق الکتریکی تلویزیون های ماهواره ای، تهویه مطبوع و بالکن هستند . استفاده از اینترنت بی سیم رایگان تنها محدود به اتاق شخصی هر فرد نمی شود و در سراسر هتل مهمانان قادر به بهره بری از اینترنت می باشند . مزیت هتل رویال تاور آنتالیا این است که سرویس نگهداری کودکان و اتاق بازیهای کامپیوتری برای کودکان و نوجوانان فراهم شده و همچنین اتاق های ویژه ای برای معلولین ، سوئیت مخصوص تازه عروس و دامادها و اتاق های خانوادگی نیز در هتل وجود دارند.
امکانات هتل رویال تاور آنتالیا شامل چند رستوران ، آمفی ‌تئاتر ، چندین بار و یک بار کنار استخر ، سونا، حمام ترکی، حمام بخار، استخر روباز، سرسره‌ آبی می شود . همچنین در بعضی از روزهای هفته موسیقی زنده اجرا می‌ شود . تمام وعده ‌های غذایی به صورت بوفه همراه با نوشیدنی سرو می‌ شوند.

هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا

هتل رویال تاور آنتالیا

اردیبهشت 6, 1395 2:15 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط