هتل رویال آنکا آنکارا؛ هتل های ترکیه

هتل چهار ستاره رویال آنکا آنکارا (Royal Anka Hotel) در مرکز پایتخت ترکیه قرار گرفته و فاصله کمی تا مرکز اداری و تجاری شهر دارد. هتل دارای ۵۲ اتاق و سوییت مبله است که با امکانات کاملی در اختیار مهمانان آن قرار می گیرند.

مهمانان تمامی اتاق های هتل رویال آنکا آنکارا می توانند هر روز صبح از بوفه مفصل صبحانه آن استفاده کنند و همچنین امکان صرف نهار و شام از غذاهای رنگارنگ و خوشمزه بوفه نیز در هر وعده وجود دارد. هتل امکانات ویژه ای برای افراد دارای محدودیت های جسمی ارائه می کند که از حمله آن ها می توان به زنگ شرایط اضطراری در حمام، نوشتارهایی در خط بریل، سینک های حمام در ارتفاع پایین و ویلچر اشاره کرد.

هتل رویال آنکا آنکارا

هتل رویال آنکا آنکارا

خدمات عمومی هتل رویال آنکا آنکارا

استند فروش سوغاتی، اتاق های سیگار جداگانه، فروشگاه، تبدیل ارز، خدمات برگزاری عروسی، سیستم گرمایشی، گاو صندوق، کرایه اتوموبیل، آسانسور، روزنامه، کتابخانه، خدمات خشکشویی، اتاق کنفرانس، پارکینگ رایگان، اتاق چمدان، …

امکانات تفریحی هتل رویال آنکا آنکارا

مهمانان هتل رویال آنکا آنکارا می توانند در تمام نقاط هتل دسترسی به اینترنت بی سیم بدون هزینه اضافه داشته باشند یا از اتاق کنفرانس استفاده کنند که خدمات مربوط به آن نیز با هزینه اضافه انجام می شود. هتل دارای تراس و باغ می باشد.
مهمانان هتل می توانند از اسپا رایگان استفاده کنند اما حمام، باشگاه بدنسازی و سونا تنها با پرداخت پول بیشتر امکان پذیر خواهد بود. خدمات ترانسفر هتل نیز مانند اکثر هتل ها پولی است و برای کسانی که با کودکان خرسال سفر می کنند نگهداری و سرویس یا غذای مخصوص کودک با هزینه اضافی انجام می شود.

هتل رویال آنکا آنکارا

هتل رویال آنکا آنکارا

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های هتل رویال آنکا آنکارا دارای دستگاه تهویه مطبوع هوا هستند و در آن ها لوازم آرایشی بهداشتی مورد نیاز اولیه قرار داده است. اگر آدم خوش خوابی هستید می توانید از سرویس بیدار باش تلفنی هتل استفاده کنید. ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع است. درون اتاق ها تلوزیون ها ال سی دی و دستگاه درست کردن چای و قهوه فوری نیز قرار داده شده است. اگر سیگاری هستید قبل از دریافت هتل اطلاع دهید تا اتاق های مخصوص را در اختیار شما قرار دهند. بطری های آب رایگان نیز در اتاق قرار داده شده اند و ۲۴ ساعته می توانید از خدمات استفاده کنید.

تهویه هوای مطبوع، وان حمام، میز، سشوار، سیستم گرمایشی، مینی بار، تلفن ازدیگر امکانات موجود در اتاق های هتل هستند.

تیر 25, 1397 11:47 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط