هتل رم فلورانس Roma Hotel Florence

هتل 4 ستاره رم فلورانس در نزدیکی کلیسای سانتا ماریا نوالا فلورانس قرار دارد و تا ایستگاه مترو تنها دو دقیقه پیاده روی فاصله دارد. این هتل 6 طبقه 57 اتاق دارد.

اتاق های این هتل همگی به سبک کلاسیک طراحی شده اند و یا به کلیسا و یا به میدان چشم انداز دارند.

بخش پذیرش هتل زودتر از آنچه که فکرش را کنید کارهای مربوط به ورود و پذیرش را انجام خواهد داد. خدماتی همچو نگهبانی، انبار چمدان و خدمات بلیط نیز در قسمت پذیرش وجود دارند.

Roma Hotel Florence

Roma Hotel Florence

برقراری ارتباط با کارکنان هتل به زبانهای ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی امکان پذیر است.

اتاق ملاقات، تهویه مطبوع، روزنامه، باربر، خدمات نگهبانی، انبار چمدان، خدمات اتاق و خدماتی برای راحتی مهمانان کم توان یا ناتوان از دیگر امکانات هتل می باشد.

روزنامه رایگان در لابی و تلویزیون در بخش های عمومی در دسترس است. نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان با هزینه اضافی و صبحانه نیز با هزینه اضافی امکانپذیر است.

تمام اتاق ها و سوئیت های هتل دارای تهویه مطبوع و دارای عایق صدا می باشد. همچنین اینترنت رایگان در اتاق ها نیز در دسترس است، امکاناتی نظیر تلفن، تلویزیون صفحه تخت، اتو و میز اتو (در صورت درخواست)، روزنامه رایگان، تخت های اضافی (با هزینه اضافه)، خدمات نظافت روزانه در اتاق ها وجود دارد.

علاوه بر موارد فوق برخی دیگر از تجهیزات موجود در اتاق ها از این قرارند: لوازم آرایشی و بهداشتی، سشوار، میز مطالعه، ملافه های ضد آلرژی.

اقامت در هتل رم فلورانس شرایط خوبی را برای دسترسی به جاذبه های گردشگری رم فراهم می آورد.

هتل رم فلورانس

هتل رم فلورانس

اردیبهشت 25, 1397 10:13 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط