هتل راج پارادایس (Hotel Raj Paradise)

در شهر آگرای هند هزینه ها نسبتا ارزانتر از سایر شهرهای توریستی این کشور اند. از آنجایی که در شهر آگرا انواع هتل های ارزان و گران وجود دارند بسته به نوع هتل قیمت تور هند نیز تغییر می کند.یکی از هتل های ارزان شهر آگرا هتل Raj Paradise است که جزو میان رده های هتلداری است. این هتل سه ستاره 17 اتاق در اختیار مسافران قرار می دهد.

هتل راج پارادایس

هتل Raj Paradise امکاناتی نظیر آرایشگاه، فروشگاه، اینترنت، رستوران و پارکینگ دارد اما اتاق ها نیز مجهز به تلوزیون و حمام و … هستند.

هر اتاق دارای تهویه مطبوع و تلویزیون است. پذیرش در هتل ۲۴ ساعته انجام می گیرد و امکان کرایه ماشین در این هتل نیز وجود دارد.

امکانات هتل Raj Paradise:

تراس، اینترنت بی سیم، زمین بازی، اتاق خانواده، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، شاتل هواپیمایی، استخر، رستوران، صبحانه در اتاق، بار، دستگاه خودپرداز، پارکینگ، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، خدمات تور، پذیرش ۲۴ ساعته، تبادل ارز، خدمات شستشو و خشکشویی، فکس و فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم گرمایش، اتاق های سیگار ممنوع، روزنامه، سرویس اتاق، کارمندان چند زبانه (انگلیسی – هندی)

هتل راج پارادایس هند

هتل راج پارادایس هند

هتل تا مرکز فرهنگی آگرا ۵۰ متر، تا ایستگاه قطار ۵.۵ کیلومتر و تا فرودگاه آگرا ۱۲ کیلومتر فاصله دارد. این هتل برای زوج های جوان مناسب است.

آدرس: Plot # 68, Tajnagari Phase 1, Behind TDI Mall, Fatehabad Road, 282001 Agra, India

دی 13, 1396 11:32 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط