هتل د ساوتو آن فریدم اسکوئر در شهر ژوهانسبورگ

هتل د ساوتو آن فریدم اسکوئر یک هتل چهار ستاره در شهر ژوهانسبورگ است که در تور گردشگری آفریقای جنوبی می توانید با انتخاب آن یک سفر ایده آل را برای خود داشته باشید.
سفر به آفریقای جنوبی جدای از هر جذابیتی که دارد، توریست ها را با سبک هتل های جدیدی آشنا کرده و میهمان نوازی گرم و صمیمانه ی هتل داران ژوهانسبورگ به اندازه ی غیرقابل تصور و پیش بینی احساس رضایت را در شما به وجود خواهد آورد.
هتلی که در بالا نام بردیم، یک هتل چهار ستاره در مرکز شهر ژوهانسبورگ بوده و اقامت در هر یک از 48 اتاق آن می تواند تجربه ای فوق العاده و منحصر به فرد باشد.
در این هتل چندین نوع اتاق مختلف از یک تخته و دو تخته وجود دارد، که هر یک بسته به نوع انتظار و شرایط شما عالی به نظر می رسند.

هتل Soweto در تور آفریقای جنوبی
امکانات هتل د ساوتو آن فریدم اسکوئر

از امکانات هتل چهار ستاره ی د ساوتو آن فریدم اسکوئر می توان به مواردی از جمله پذیرش بیست و چهار ساعته، آسانسور، انبار بار و چمدان، سیستم تهویه ی مطبوع، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، صندوق امانات، گاو صندوق های جداگانه در اتاق ها، سالن جلسات و ضیافت، خدمات خانه داری، خدمات لباسشویی و خشک شویی، صرافی در لابی، مرکز تجارت، زمین گلف، پیست دوچرخه سواری، اتاق و امکانات ویژه مخصوص معلولین، پرستاری اطفال، بار، رستوران بین المللی و … اشاره کرد.

هتل Soweto ژوهانسبورگ

 

هتل Soweto ژوهانسبورگ

هتل Soweto ژوهانسبورگ

آذر 12, 1396 9:58 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط