هتل دیکر ان تیجس فنیس

مسافران آمستردام که با تور اروپایی تابستان راهی هلند شده اند گزینه های بسیاری برای اقامتی لوکس پیش رو دارند. هتل دیکر ان تیجس فنیس (Dikker & Thijs Hotel) هتلی 4 ستاره و لوکس است که در یک ساختمان تاریخی در محله ای زیبا قرار دارد و مهمانان این هتل می توانند تجربه ای متفاوت از زندگی در منطقه ای محلی و بومی را با انتخاب این هتل تجربه کنند.

این هتل زیبا در کنار کانال پرنسس که سومین و بیرونی ترین کانل آبی آمستردام قلمداد می شود، قرار دارد و همین موضوع بر جذابیت آن افزوده است.

اتاق های لوکس هتل با پنجره های بزرگ و نورگیری که دارد، محیط دلبازی را برای مهمانان ایجاد کرده است. مهمانان از اتاق های خود می توانند از دیدن منظره شهر و کانال لذت ببرند.

هتل دیکر ان تیجس فنیس

هتل دیکر ان تیجس فنیس

امکانات هتل دیکر ان تیجس فنیس

تراس، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، مرکز تناسب اندام، رستوران، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، پذیرش ۲۴ ساعته، نگهداری چمدان، خدمات شستشو و اتوشویی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، کرایه دوچرخه، خدمات تور و بلیط، فکس/فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، سرویس اتاق، روزنامه، کارمندان چندزبانه (هلندی، انگلیسی)

این هتل 4 ستاره است و دارای ۴۲ اتاق است. همه اتاق ها بهترین امکانات را برای مهمانان خود فراهم کرده اند که از آن ها می توان به اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون، امکانات تهیه چای و قهوه در کنار حمامی شیک و مجلل اشاره کرد.

Dikker & Thijs Hotel

Dikker & Thijs Hotel

صبحانه هر روزه برای مهمانان سرو می شود و برای وعده های غذایی دیگر خود می توانید از غذاهای لذیذ بین المللی و فرانسوی که با مواد تازه و فصلی تهیه می شود غذای خود را سفارش دهید.

اگر به ورزش علاقه دارید، مرکز تناسب اندام هتل می تواند فرصت خوبی برای ورزش شما فراهم کند. از این هتل تا موزه آنه فرانک ۱٫۱ کیلومتر، تا کاخ سلطنتی آمستردام ۱ کیلومتر، تا موزه امپراطوری (موزه ریجکس) ۰٫۶ کیلومتر، تا موزه ونگوگ ۰٫۸ کیلومتر و تا فرودگاه اسخیپول آمستردام ۱۰٫۴ کیلومتر فاصله دارد.

مرداد 29, 1397 10:37 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط