هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا در بالی

تور بالی یکی از تورهای پیشنهادی آژانس مسافرتی پارمیدا تورز برای زمستان پیش رو می باشد. سفر به بالی در حالی که خود را برای گذراندن یک تعطیلات عالی آماده کرده اید، با در نظر گرفتن آب و هوای ساحلی و طبیعت سبز این منطقه فوق العاده خواهد بود.
تور بالی ویژه ی زمستان 96 در مدت 7 شب و 8 روز برگزار شده و پروازی که پارمیدا تورز برای این مسافرت خارجی در نظر گرفته با هواپیمایی ماهان صورت خواهد گرفت.
برای رزرو هتل در تور بالی می توانید از میان هتل های زیر هر کدام را که مناسب با سلایقتان است انتخاب نمایید:
هتل پنج ستاره ی کوتا پارادایس بالی
هتل پنج ستاره ی ملیا بالی
هتل پنج ستاره ی دیسکاوری بالی
هتل پنج ستاره ی گرند حیات بالی
و هتل پنج ستاره ی سوفیتل بالی نوسا دوآ بیچ ریزورت
همان طور که مشاهده کردید تمام هتل های تور بالی پنج ستاره بوده و این تور گردشگری زمستانی را به یک تور لوکس مبدل ساخته اند.
در اینجا به معرفی هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا پرداخته و در مطالب بعدی دیگر هتل ها را بررسی می کنیم.

معرفی هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی

این هتل پنج ستاره یک اقامتگاه لوکس ساحلی بوده و از پنجره ی واحدهای اقامتی هتل می توان چشم انداز رویایی و بی نظیری از آب های آبی پیش رو را به چشم دید. همین طور قرار گرفتن این هتل در یک باغ استوایی شرایط چشمگیر و جذابی برای مسافران هتل دیسکاوری به وجود آورده است.
این هتل تا فرودگاه بین المللی بالی به اندازه ی 10 دقیقه سواری فاصله داشته و به مراکز تجاری بالی نیز دسترسی بسیار خوبی دارد.

هتل دیسکاوری در بالی
امکانات هتل پنج ستاره ی دیسکاوری بالی

این هتل دارای یک لابی زیبا، پذیرش شبانه روزی و آسانسور می باشد.
ماساژ، جکوزی، استخر روباز، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، زمین بازی مخصوص کودکان، تنیس، مرکز بدن سازی، پینگ پنگ، اسکواش، دوچرخه سواری، و… از امکانات تفریحی این هتل هستند.

هتل دیسکاوری در بالی
همین طور خدمات خانه داری، اتاق های پاک و بدون سیگار، منطقه ی مخصوص سیگاری ها، اتاق ها و امکانات ویژه ی معلولین، سیستم تهویه ی مطبوع، بار، رستوران بین المللی، سرو صبحانه در اتاق، صرافی، خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، مرکز تجارت، سیستم سرمایشی و گرمایشی، شبکه ی اینترنت وای فای و… از دیگر خدمات این هتل پنج ستاره ی بالی هستند.

هتل دیسکاوری در بالی

آذر 23, 1396 11:16 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط