هتل دو ستاره راژیا در قزوین افتتاح شد

همانطور که میدانید، تمامی شهرهای ایران، برای ایرانگردی، دارای جاذبه های گردشگری هستند و از این رو پتانسیل بالایی برای جذب گردشگر دارند. شهر قزوین نیز از این قاعده پیروی میکند. به همین منظور ساخت و ساز هتل در این منطقه از ایران رو به گسترش است تا مسافران بتوانند در این شهر نیز به راحتی گزینه های زیادی را برای رزرو هتل داشته باشند.
هتل دو ستاره راژیا که پروژه ی ساخت خود را به پایان رسانده است، همزمان با برگزاری ففته دوکت، با حضور دکتر ملکی مشاور استاندارد و مدیر کل حمایت از سرمایه گذاران این استان، حضرتی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مهندس کشاورز رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین و جمعی از سرمایه گذاران مراکز اقامتی افتتاح گردید.
این هتل که در مساحتی به وسعت 1600 متر مربع با زیر بنای 1000 متر مربعی ساخته شده است، دارای 25 اتاق و 78 تخت است . در این هتل امکاناتی مانند تجهیزات صبحانه خوری، رستوران، لاندری، آسانسور، لابی، اینترنت رایگان وجود دارد. همچنین برای ساخت این هتل هزینه ای معادل 15 میلیارد ریال در برداشته است.
این هتل در شهر قزوین، بلوار میرزا کوچک خان قبل از چهار راه نسیم شمال واقع شده و میزبان گردشگران و مسافران ورودی به استان خواهد بود. امید است که به زودی هتلهای بیشتری در این شهر ساخته شود تا بتواند پذیرای تعداد بیشتری از مسافران شود.

 افتتاح هتل دو ستاره راژیا  افتتاح هتل دو ستاره راژیا  افتتاح هتل دو ستاره راژیا

شهریور 8, 1395 5:00 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط