هتل دفنه

هتل دفنه جز هتلهای چهار ستاره مشهور شهر استانبول است که در منطقه خوب شهر، سلطان احمد، واقع شده است. موقعیت جغرافیایی هتل، دسترسی به میدان اصلی شهر، تقسیم، و برخی از مهم ترین سایت های تاریخی-توریستی شهر را آسان می کند. این هتل با خدمات و سرویس دهی بسیار خوبش و هزینه رزرو نسبتا معقولش گزینه بسیار خوبی برای تور  استانبول است.
مهمانان وارد لابی بسیار بزرگ همراه با خدمات صندوق امانات و صرافی می شوند. دسترسی به اینترنت و اینترنت بی سیم در تمام فضاهای هتل ممکن است. به علاوه، کسانی که با ماشین شخصی مسافرت می کنند می توانند از پارکینگ هتل استفاده نمایند. همچنین پرستار کودک، لاندری و روم سرویس 24 ساعته نیز وجود دارد.
هتل دارای بخشی برای غیرسیگاری هاست. اتاق های هتل دارای تهویه مطبوع، حمام مجهز، گاوصندوق، مینی بار، تخت های دو نفره ، گهواره برای نوزادان، لوازم اتو، دسترسی به اینترنت، تلویزیون و خط تلفن هستند. حمام ها دارای دوش، وان، سشوار و چند دست حوله لباسی هستند. روم سرویس به صورت 24 ساعته است و هر روز اتاق ها تمیز می شوند. همچنین سرو غذا یا نوشیدنی در اتاق برای مهمانان ممکن است. هزینه رزرو اتاق در این هتل از 100 تا 200 هزار تومان است.

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

هتل دفنه

فروردین 24, 1395 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط