هتل در نزدیکی مرکز تجارت جهانی

نمایشگاه جیتکس دبی به زودی از تاریخ 26تا 30 مهر در دبی در مرکز تجارت جهانی برگزار می شود.این نمایشگاه بزرگترین گردهمایی در حوزه ی فناوری و آی سی تی در خاورمیانه است.با آغاز چنین گردهماییهای بزرگ رزرو هتل در دبی با اهمیت می شود.بسیاری از شرکت کنندگان در همایش با رزرو هتل در نزدیکی مکان برگزاری نمایشگاه بیشترین لذت را از نمایشگاه می برند.شماهم اگر قصد خرید تور نمایشگاه جیتکس دبی را دارید هتلهای نزدیک مرکز تجارت جهانی را حتما در نظر بگیرید تا شما هم اقامت لذت بخشی را تجربه کنید.
هتل 4ستاره ی Novotel World Trade Centre یکی از هتلهای در نزدیکی محل برگزاری نمایشگاه است.هتل در سال 2003 برای اقامت افرادی که قصد شرکت در نمایشگاههای مرکز تجارت جهانی را دارند ساخته شد.هتل در واقع بخشی از مرکز نمایشگاه و کنوانسیون بین المللی دبی به حساب می آید.
هتل دارای 412 اتاق دل باز و شیک است که امکانات خوبی را که بسیاری از هتلها دارند را ارائه می دهد.هتل آماده است تا یک زندگی شیک را برای مهمان خوش شانسش رقم بزند.
مهمانان با اقامت در هتل علاوه بر نزدیکی به محل برگزاری نمایشگاه تا فرودگاه ده دقیقه و تا ساحل زیبای جمیرا 10کیلومتر فاصله خواهند داشت.

45هتل نووتل دبیهتل 4ستاره ی Novotel World Trade Centre دبی

مهر 15, 1394 2:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط