هتل درختی هتلی هیجان انگیز در سوئد

چقدر لذت بخش است به نقطه ای دور افتاده روی کره ی زمین سفر کرده و طبیعت و فرهنگی جدید را تجربه بکنید. و چه چیزی لذت بخش تر از این که در این سفر در اقامتگاهی بومی متناسب با طبیعت و فرهنگ آن سرزمین دور افتاده اقامت بکنید. در نقطه ای دور در سرزمین سوئد در منطقه ی Harads، طبیعت بکری وجود دارد که هر شخصی آرزو می کند روزی به آنجا سفر کند. این منطقه در دنیا با یک هتل درختی منحصر به فرد شناخته می شود که با الهام از طبیعت ساخته شده است.
در سراسر دنیا برای جذب گردشگر، هتلها و رستورانهای عجیب و غریب زیادی ساخته می شود که همگی خلاقیت طراح آنها را به اثبات می رساند. رستورانها و هتلهایی که در بالای درخت ساخته می شوند از جمله مرسوم ترین این طراحیها هستند که بدون اغراق اقامت و صرف غذا در آنها بسیار هیجان انگیز است.
سوئد سرزمینی سردسیر در شمال قاره ی اروپا در شبه جزیره ی اسکاندیناوی است که از طبیعت منحصر به فردی برخوردار است. تماشای طبیعت مناطق سردسیر به اندازه ی تماشای مناظر سرسبز و کویری لذت بخش است. در سوئد در 50 کیلومتری جنوب مدار قطب شمال منطقه ای بکر به نام Harads وجود دارد که منطقه ای بکر برای طبیعت دوستان محسوب می شود.
در سال 2010 در جنگلهای سردسیری Harads هتل درختی بی نظیری ساختند که اقامت در آن تجربه ی هیجان انگیزی در دل طبیعت بکر مناطق نزدیک قطب شمال خواهد بود. این هتل بی نظیر از کابینهایی تشکیل شده است که هر کدام با طراحی و ساختاری متفاوت در بالای درختان جا خشک کرده اند.
در این مجموعه هر اتاق ساختار متفاوتی دارد که نقطه ی مشترک آنها امکانات رفاهی فوق العاده ی آنها همراه با چشم اندازی نفس گیر از مناظر خیره کننده ی اطراف است. اتاقهای هتل شامل سوئیت دو تخته، یوفو یا همان سفینه ی فضایی خودمان، مکعب آینه ای، لانه ی پرنده، The Blue Cone ، کابین و اتاق سنجاقک می شود. هر کدام دارای ساختار خیره کننده ای هستند که اقامت در آنها در دل طبیعت بکر سردسیری می تواند تجربه ای ناب محسوب بشود.

اتاق مکعب آینه ای هتل درختی در منطقه Hards سوئد

اتاق مکعب آینه ای هتل درختی در منطقه Hards سوئد

اتاق لانه پرنده هتل درختی در منطقه Hards سوئد

اتاق لانه پرنده هتل درختی در منطقه Hards سوئد

اتاق سفینه فضایی هتل درختی در منطقه Hards سوئد

اتاق سفینه فضایی هتل درختی در منطقه Hards سوئد

اتاق کابین هتل درختی در منطقه Hards سوئد

اتاق کابین هتل درختی در منطقه Hards سوئد

این هتل که کاملا دوستدار طبیعت است، دارای اتاقهایی بزرگ است که تزئینات داخلی آنها نیز با الهام از طبیعت صورت گرفته است. در این اتاقها تخت خوابهای راحت بی نهایت شیک قرار داده اند که برخی از آنها در کنار پنجره قرار دارند. اتاقها دارای چای و قهوه ساز هستند و در هر کدام سرویس دستشویی و روشویی وجود دارد اما برای استحمام بایستی به ساختمان مجاور بروید.

هتل درختی در منطقه Hards سوئد

هتل درختی در منطقه Hards سوئد

هتل درختی در منطقه Hards سوئد

هتل درختی در منطقه Hards سوئد

این هتل دارای سونا و وان آب داغ است که در این سرما بسیار دلچسب خواهد بود. رستوران هتل نیز دارای فضایی گرم و صمیمی است که غذاهای لذیذی به مهمانان خوش شانس خود ارائه می دهد. صبحانه در این هتل برای مهمانان کاملا رایگان است. اگر می خواهید هر لحظه عکس تهیه کرده و در شبکه های اجتماعی منتشر کنید باید گفت اینجا اینترنت رایگان در اتاقها در دسترس است.

در آخر باید به هزینه ی رزرو این هتل هیجان انگیز اشاره کنیم که برای ایرانیان عزیز به نرخ ریال حدودا دو میلیون تومان است. پس پولهای خود را پس انداز کنید تا سفری هیجان انگیز به این نقطه ی دور روی کره ی زمین داشته باشید.

خرداد 29, 1396 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط