هتل خورشید قم با 28 درصد تخفیف، یک پیشنهاد استثنائی

یکی از هتلهای قم که می توانید آن را با تخفیفی تا سقف 28 درصد از طریق سایت رزرو هتل پین تا پین انتخاب کرده و برای محل اقامت خود در سفر به قم رزرو نمایید، هتل چهار ستاره ی خورشید واقع در انتهای خیابان امام شهر قم است.
این هتل را می توان یکی از هتلهای لوکس قم دانست. هتل خورشید در سال 1389 افتتاح گردیده و از آن زمان به عنوان یکی از برترین هتلهای قم کارنامه ی درخشانی از خود ارائه کرده است.
این هتل دارای سیستم تصفیه ی آب شیرین بوده و هنگام اقامت در آن از مشکل طعم آب قم چیزی احساس نخواهید کرد.

رزرو هتل خورشید قم

امکانات هتل خورشید قم

از امکانات هتل چهار ستاره ی خورشید قم مواردی چون لابی، سالن کنفرانس، آسانسور، نمازخانه، دستگاه خودپرداز، سالن اجتماعات، اینترنت در اتاق ها، رستوران، سیستم اعلام حریق، فروشگاه، اینترنت در لابی، پارکینگ، روم سرویس، کافی شاپ، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی و… قابل توجه هستند.
با رزرو هر یک از واحدهای اقامتی هتل خورشید قم صبحانه نیز برای مسافرین به صورت رایگان سرو می گردد.

رزرو هتل خورشید قم

رزرو هتل خورشید قم

هزینه ی اقامت در هتل خورشید قم

برای اقامت در اتاق یک تخته ی این هتل می باید به ازای هر شب اقامت مبلغ 143 هزار تومان پرداخت نمایید.
رزرو اتاق دو تخته ی تویین و اتاق دو تخته دابل با 11 درصد تخفیف پین تا پین همراه بوده و این تخفیف هزینه ی اقامت شبی 244 هزار تومان را به شبی 215 هزار تومان رسانده است.
برای آپارتمان یک خوابه ی دو تخته تخفیف 25 درصدی ارائه شده و هزینه ی اقامت در آن را از 446 هزار تومان به 332 هزار تومان کاهش داده است.
آپارتمان رویال دو تخته تخفیف 26 درصدی پین تا پین را به خود اختصاص داده و مجموع هزینه ی اقامت این واحد آپارتمانی از شبی 585 هزار تومان به شبی 429 هزار تومان رسیده است.
تخفیف آپارتمان یک خوابه ی سه تخته به اندازه ی 26 درصد بوده و مبلغ رزرو این واحد را از شبی 513 هزار تومان به شبی 379 هزار تومان بدل کرده است.
تخفیف 26 درصدی شامل حال رزرو آپارتمان یک خوابه ی چهار تخته نیز گردیده و هزینه ی اقامت در این آپارتمان هتل خورشید قم را از مبلغ شبی 581 هزار تومان به شبی 426 هزار تومان رسانده است.
و در نهایت تخفیف آپارتمان رویال پنج تخته به عنوان گران ترین واحد اقامتی این هتل از سوی سایت رزرو هتل پین تا پین به اندازه ی 27 درصد اعلام شده و هزینه ی اقامت در آن از شبی 787 هزار تومان به شبی 571 هزار تومان می رسد.

رزرو هتل خورشید قم

رزرو هتل خورشید قم

 

رزرو هتل خورشید قم

رزرو هتل خورشید قم

اردیبهشت 20, 1396 10:12 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط