هتل خانه رز کاشان

همانطور که میدانید، خود شهر زیبای کاشان را میتواند به تنهایی یک جاذبه ی گردشگری دانست. بسیاری از افرادی که به این شهر سفر میکنند در هر گوشه و کنار این شهر نقطه ای دیدنی میبینند. به همین منظور تعداد مکانهایی برای رزرو هتل در کاشان نیز زیاد است، چرا که باید برای اسکان مسافران اقامتگاه هایی وجود داشته باشد. اکثر هتلهای این شهر یا بناهای تاریخی هستند و یا در منطقه ای تاریخی ساخته شده اند. در ادامه ی مطلب قصد داریم تا هتل بسیار زیبایی در کاشان را به شما معرفی کنیم.

خانه رز

اگر در میان هتلهای سه ستاره به دنبال زیباترین هتل در کاشان میگردید، بهترین گزینه برایتان خانه رزر کاشان است. شما میتوانید این مجتمع را در منطقه ی سیرک و در محدوده تاریخی باغ فین کاشان بیابید.

این مجتمع که دارای 3200 متر مربع مساحت است و رستوران ، کافی شاپ ، فست فود و تالار پذیرایی را در خود جا داده است. این اقامتگاه را میتوان هتلی کوچک دانست چرا که در آن تنها  چهار اتاق دو تخته و دو اتاق چهار تخته وجود دارد ،البته مسافران میتوانند در هر یک دو نفر را اضافه کنند. دو رستوران در فضای بسته و دیگری در فضای باز هتل وجود دارد که انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی ، سنتی و فست فود در آن سرو میشود. نور پردازی اتاق های این هتل خاص و منحصر به فرد است و برای کسانی که به دنبال آرامش هستند رزرو این هتل پیشنهاد میشود.

هتل خانه رز کاشان

هتل خانه رز کاشان

هتل خانه رز کاشان

هتل خانه رز کاشان

هتل خانه رز کاشان

هتل خانه رز کاشان

آبان 18, 1394 5:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط