هتل جهان مشهد نزدیک حرم

اگر برای ایام آخر ماه صفر قصد سفر به مشهد را دارید،توصیه ی ما برای رزرو هتل در مشهد هتلهای نزدیک به حرم هستند.از این روی بایستی زودتر برای رزرو هتل اقدام کنید چراکه ترافیک سفر در این ایام بسیار است و ممکن از مکان اقامتی مناسب گیرتان نیاید.اگر می خواهید سفر با کیفیتی را تجربه کنید با رزرو آنلاین هتل راهی سفر شوید.برای هر سطح بودجه ای در شهر مشهد مکان اقامتی وجود دارد که از سطح کیفیت خدمات رسانی بالایی برخوردار هستند.حال در بخش معرفی هتل شما را با هتل سه ستاره ی جهان مشهد آشنا می کنیم.

هتل جهان مشهد

هتل جهان مشهد

معرفی هتل جهان مشهد

هتل جهان مشهد یکی از هتلهای نوساز در مشهد است که از دکوراسیون و طراحی شیکی برخوردار است.اگر به دنبال هتلی با قیمت مناسب در نزدیک حرم هستید هتل جهان انتخاب مناسبی برای شما است.هتل جهان تنها چند دقیقه با حرم فاصله دارد،در ضمن هتل از فرودگاه 25دقیقه و تا راه آهن 20دقیقه فاصله دارد.
اما هتل جهان مشهد از 101 اتاق با 193 تخت برخوردار است که دارای دکوراسیون و فضایی شیک هستند.با اقامت در این هتل از امکانات مدرن بهره مند خواهید شد.کلیه ی اتاقها مجهز به یخچال،تلویزیون،سرویس ایرانی،حمام،مبلمان شیک و تخت خوابهای راحت هستند.همچنین در هتل امکانات دیگری نظیر لابی،رستوران،کافی شاپ . نمازخانه فراهم است.
با اقامت در هتل جهان مشهد و بهره بردن از فضای آرامشبخش آن سفر خاطره انگیزی را در ایام شلوغ صفر تجربه خواهید کرد.

آدرس: خیابان امام رضا-فلکه آب-پشت پارکینگ رضا-کوچه حوض 9

آذر 1, 1394 12:12 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط