هتل ترسناک مک کامی مانور

هتلهای بیشماری در دنیا ساخته می شوند، از هتلهای لوکس گرفته تا هتلهای ارزان، هتلهای بزرگ و هتلهای کوچک. اما ساخت یک هتل ترسناک کمی عجیب به نظر می رسد.

هتل مک کامی مانور

mac kami manor hotel

mac kami manor hotel

مک کامی مانور نام هتلیست که عنوان ترسناک ترین هتل جهان را به خود اختصاص داده است. کسانی که در این هتل می مانند با طناب بسته می شوند و کارکنان مجبورتان می کنند تا وارد قفسی پر از مار شده و رویتان خون میریزند.

تعجب نکنید، در میان مسافران هستند کسانی که حاضر به تجربه ی این چنینی هستند چرا که تعدادی از آنها در پاسخ به این سوال که آیا حاضرید در این هتل بمانید، پاسخ مثبت دادند.
در این هتل 4 لوکیشن مختلف وحود دارد که در هر کدام از آنها اتفاقات ترسناکی رخ می دهد. جالب است بدانید که در هر بار بازدید، تنها دو نفر می توانند به این لوکیشن ها وارد شود و بازدید کنندگان می توانند از طریق وب کم های کار گذاشته شده ببینند که در طول حضور آن ها در این هتل چه اتفاقاتی برایشان می افتد.
بازدید از این هتل 8 ساعت طول می کشد و مسلم است بازدید از آن اصلا به بیماران قلبی توصیه نمی شود. افرادی که می خواهند در این چالش شرکت کنند حداقل باید ۲۱ سال داشته باشند و سابقه هیچگونه بیماری قلبی و یا عصبی نداشته باشند. همچنین تمام بازدید کنندگان قبل از ورود باید یک رضایتنامه را امضا کنند. اینها به تنهایی احساس ترس را منتقل می کنند چه رسد به  حضور در این هتل

mac kami manor hotel

mac kami manor hotel

mac kami manor hotel

mac kami manor hotel

 

شهریور 31, 1396 6:46 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط