هتل تاریخی کیانپور اصفهان

اقامت در هتل سنتی کیانپور

خانه تاریخی کیانپور

خانه تاریخی کیانپور

برای رزرو هتل در اصفهان، هتل کیانپور می تواند انتخاب خوبی باشد. آنچه این هتل را برای گردشگران بخصوص توریست های خارجی محبوب و جذاب می کند، سبک معماری زیبای این بنا است. خانه کیانپور به می تواند با سبک معماری خاصش، به جاذبه گردشگری خوبی در اصفهان تبدیل شود.

 

خانه تاریخی کیانپور

خانه تاریخی کیانپور

بنای ابتدایی خانه تاریخی کیانپور مربوط به دوره قاجاره است. این بنا در خیابان چهار باغ پایین، خیابان پشت بارو(۱۴)، کوچه شهید بحرینیان، بن بست گل داوودی واقع شده است.  این اثر در تاریخ ۹ آذر ۱۳۸۹ با شماره ثبت ۲۹۴۲۶ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسید.
با مرمت و بازسازی بنا، خانه تاریخی گردشگری کیانپور در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ به کاربری هتل سنتی در شهر اصفهان تغییر یافت.

 

رزرو هتل در اصفهان/خانه تاریخی کیانپور

رزرو هتل در اصفهان/خانه تاریخی کیانپور

در این هتل تاریخی، اتاق ها سبک سنتی شان را حفظ کرده اند و کلا سعی شده است تا جایی که ممکن است، در فضاهای هتل از وسایل تزیینی و دکوراسیونی سنتی و اصفهانی استفاده شود.
هتل چهار ستاره کیانپور با ارائه سرویس دهی خوب توانسته اقامتی آسان و بی دغدغه را به مهمانانش ارائه دهد. بسیاری از گردشگران با اقامت در این هتل می توانند به اماکن گردشگری اصفهان، فرودگاه و ایستگاه قطار دسترسی آسان و کوتاهی داشته باشند.

خانه تاریخی کیانپور

خانه تاریخی کیانپور

هزینه اقامت در این هتل برای اتاق دو نفره از پانصد هزار تومان شروع می شود. برخی ایام سال، این هتل تخفیفات خوبی روی اتاق هایش ارائه می دهد.

آبان 19, 1394 2:54 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط