هتل بوگاتیر سوچی

هتل بوگاتیر سوچی یکی از هتلهای پنج ستاره و بنام شهر سوچی روسیه است و برای سپری کردن تور روسیه لوکس، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. اولین چیزی که در مورد این هتل باید گفت موقعیت جغرافیایی خوبی است که دارد. هتل بوگاتیر سوچی به اندازه پنج دقیقه پیاده روی، از ساحل دریای سیاه فاصله دارد . همچنین فاصله ایستگاه قطار آدلر تا هتل تنها ۱۱ کیلومتر است. فرودگاه بین المللی سوچی نیز در فاصله ۱۳ کیلومتری از آن قرار دارد.
این هتل ۴ ستاره دارای ۲۷۸ اتاق مجلل و راحت است که همگی آنها به تخت هایی راحت، پنجره هایی با نور عالی، تصویه هوا، تلفن، حمام مجهز، مینی بار، گاوصندوق و دسترسی به وای فای مجهز هستند.
هتل سونا ، اتاق بخار، حمام و حمام ترکی، جکوزی آب داغ، استخرهای سرپوشیده، رو باز و مرکز تناسب اندام می باشد. هتل بوگاتیر دارای ۲ رستوران برای پذیرایی در وعده های صبحانه، ناهار و شام می باشد. پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته در دسترس بوده و می توانند خدمات تور داخلی و بلیط برای مکان های دیدنی را به مهمانان ارائه دهند.
اجاره ی ماشین، خدمات حمل و نقل شامل ترانسفر فرودگاه (غیر رایگان)، میز خدمات گردشگری، خدمات بلیط، انبار، ATM، خدمات نگهبانی، خدمات نگهداری از کودک، امکانات برگزاری جلسات و ضیافت ها، مرکز تجاری، فکس و فتوکپی، آرایشگاه و سالن زیبایی از دیگر خدمات هتل به مهمانانش می باشد.

هتل بوگاتیر سوچی

هتل بوگاتیر سوچی

هتل بوگاتیر سوچی

هتل بوگاتیر سوچی

هتل بوگاتیر سوچی

هتل بوگاتیر سوچی

هتل بوگاتیر سوچی

اردیبهشت 29, 1395 5:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط