هتل بهارستان رشت

در این مطلب از میان هتل های سه ستاره شمالی کشور، به معرفی هتل بهارستان شهر رشت می پردازیم.
هتل سه ستاره ی بهارستان رشت در جاده ی بندر انزلی، سه راه حسن رود، کیلومتر 14 جاده ی زیباکنار، در جهت ساحل واقع شده است.
برای رزرو هتل بهارستان رشت می توانید با استفاده از سایت رزرو هتل اینترنتی آرمان سفر از تخفیف 18 درصدی در رزرو این هتل بهره مند شوید.
توجه داشته باشید که عدد تخفیف فوق برای مدت محدود و مشخصی برقرار می باشد.

رزرو هتل بهارستان رشت

ساحل زیباکنار از زیباترین سواحل دریایی خزر می باشد. این ساحل از دنج ترین و بکرترین سواحل بوده و می توانید اوقات بسیار خوبی را در این منطقه سپری نمایید. هتل بهارستان درست در مجاورت این ساحل واقع شده و از این لحاظ در موقعیت مکانی ایده آلی قرار دارد.

هتل سه ستاره بهارستان رشت

هتل سه ستاره ی بهارستان دارای زیر بنای کلی در حدود 2300 متر مربع بوده و مساحت ساختمان هتل حدود 630 متر مربع می باشد. اتاق های این هتل 3 طبقه که مجموع 18 اتاق را شامل می شوند، همگی رو به دریا بوده و از بالکن آن ها می توانید به راحتی امواج خروشان دریای خزر را مشاهده نمایید.
برای رزرو اتاق در هتل بهارستان رشت سه نوع گزینه پیش روی خود خواهید داشت. اتاق دو تخته، اتاق سه تخته و سوئیت یک خوابه ی چهار نفره.

امکانات هتل بهارستان رشت

اگر در فصل زمستان به این منطقه سفر کرده و در هتل بهارستان اقامت نمایید، سیستم گرمایشی شوفاژ در اختیارتان قرار خواهد گرفت و سفر در فصل گرمای تابستان با سیستم سرماشی اسپیلت خنک و مطبوع خواهد شد.

هتل بهارستان رشت

برخلاف دیگر هتل های سه ستاره، در هتل بهارستان از صبحانه رایگان خبری نیست اما رستوران و کافی شاپ هتل غذاهای بسیار با کیفیتی ارائه می دهند.
از دیگر امکانات هتل بهارستان پارکینگ اختصاصی برای مسافران، نمازخانه، یخچال و تلویزیون در اتاق ها و سرویس فرنگی در کنار سرویس ایرانی می باشد.
به علاوه اینترنت وایرلس پرسرعت هم در لابی هتل و هم در تمامی اتاق ها در اختیار مسافران هتل قرار می گیرد.

هتل بهارستان رشت

تیر 18, 1395 10:20 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط