هتل بسلو آلف لاکساری

بدون اغراق می توان گفت که شهر رم یکی از زیباترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری برای تورهای خارجی است. اهمیت سیاسی و فروشگاه های برندهای جهانی این شهر را که کنار بگذاریم، پایتخت مد و معماری را باز خواهیم داشت. قصد داریم به معرفی هتل های مشهور در شهر رم بپردازیم تا اگر قصد سفر به این شهر را داشتید، با هتلهای آن آشنایی نسبی داشته باشید.

معرفی هتل بسلو آلف لاکساری

این هتل در مرکز تاریخی شهر قرار گرفته است. نزدیکی به ایستگاه متروی Barberini باعث می شود تا تردد درون شهری به آسانی انجام گیرد و میهمانان هزینه زیادی را پرداخت نکنند. برای استراحت و رفع خستگی پس از یک روز طولانی، هتل امکانات خوبی تدارک دیده است. در مرکز آب گرم هتل می توانید از سونا، حمام ترکی، و معالجات زیبایی استفاده نمایید. همچنین می توانید از سالن بدنسازی و استخر سرپوشیده نیز استفاده نمایید.
رستوران Sin منویی متنوع دارد و برای هر سلیقه ای، حداقل چند مدل غذا را می توان سفراش داد.  کافه/ بار Angelo نیز جای خوبی است تا انواع نوشیدنی های بین المللی را در آن امتحان کنید. هتل به شما علاوه بر ترانسفر رایگان فرودگاهی، اتومبیل با راننده نیز ارائه می دهد تا اگر بخواهید به مناطق توریستی خارج از شهر بروید، این کار برایتان ساده باشد.
خدمات پزشکی، لاندری، دسترسی به وای فای در تمام بخش ها، تهویه مطبوع سراسری، ارائه سرویس غذا در اتاق،  صرافی، خدمات برگزاری کنفرانس و همایش، سالن مجلل برای مهمانی، خدمات بلیط و … بخشی از امکانات هتل است.
در عکس های زیر می توانید عکس هایی از این هتل و اتاق هایش را ببینید.

 

هتل بسلو آلف لاکساری

هتل بسلو آلف لاکساری

هتل بسلو آلف لاکساری

هتل بسلو آلف لاکساری

هتل بسلو آلف لاکساری

تیر 1, 1395 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط