هتل بزرگ رامسر را از آرمان سفر رزرو کنید

یکی از هتل های لوکس رامسر، هتل بزرگ است که با رزرو آن از طریق سایت رزرو هتل آرمان سفر می توانید از شرایط تخفیفی رزرو آنلاین بهره مند شوید.
در نزدیکی این هتل دو هتل دیگر هتل بام سبز رامسر و هتل اشک رامسر نیز قرار دارند که اقامت در هر یک از آن ها نیز خوشایند و دلچسب خواهد بود.
هتل بزرگ رامسر در خیابان شهید رجایی این شهر واقع شده و در منطقه ای جنگلی و بسیار زیبا قرار گرفته است. اتاق های این هتل چهار ستاره با سلیقه و در تنوع و با رنگ های متفاوت و در تم های گوناگون چیدمان و دکوراسیون شده اند. بیشتر اتاق ها و واحدهای اقامتی هتل بزرگ رامسر دارای متراژی نسبتا زیاد بوده و به همین سبب احساس راحتی بیشتری هنگام اقامت در این هتل خواهید کرد.

هتل بزرگ رامسر

هتل بزرگ رامسر

امکانات هتل بزرگ رامسر

اگر مایل باشید زیر آسمان شمال کشور به شنا کردن بپردازید، استخر روباز هتل بزرگ رامسر برای این منظور فوق العاده به نظر می رسد. کافی شاپ و رستوران هتل نیز دارای منوی غذایی و دسر عالی بوده و در هر ساعت از شبانه روز که احساس گرسنگی کنید، آماده ی ارائه ی خدمات هستند.
همان طور که انتظار می رود، شبکه ی اینترنت وایرلس نیز در تمام فضای هتل برقرار بوده و به راحتی و به صورت نامحدود می توانید از سرویس اینترنت هتل استفاده نمایید.

هتل بزرگ رامسر

هتل بزرگ رامسر

در اتاق های هتل بزرگ رامسر نیز تلفن، یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام، مبلمان، میز آرایش، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن و… قرار دارند.

هتل بزرگ رامسر

هتل بزرگ رامسر

اگر احتیاج به خرید چیزی داشته باشید، خوب است بدانید که چند فروشگاه در طبقه ی همکف این هتل چهار ستاره وجود دارد.
آدرس هتل بزرگ رامسر: استان مازندران، رامسر، خیابان شهید رجایی

هتل بزرگ رامسر

هتل بزرگ رامسر

اردیبهشت 9, 1396 9:08 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط