هتل بازیس ام مسکو

اگر حال و هوای سفر به کشور سردسیر روسیه را در سر دارید، برای صرفه جویی در هزینه های سفر پیشنهاد خرید تور ارزان روسیه را داریم.
برای آن که تور روسیه ارزان را تهیه کنید، می باید هتل محل اقامت خود را از میان هتل های کم ستاره تر انتخاب کرده و به این شیوه سفری مقرون به صرفه تر خواهید داشت.
از میان هتل های ارزان قیمت روسیه، هتل سه ستاره بازیس ام شهر مسکو به نسبت ارزان قیمت بودن، دارای امکانات قابل قبولی می باشد.
به علاوه قرار داشتن این هتل در مرکز شهر، رفت و آمد را سهل تر کرده و به متروی مسکو نیز بسیار نزدیک خواهید بود.
اگر چه در بیشتر کشورها مترو یک وسیله ی حمل و نقل شلوغ بوده و استفاده از تاکسی جذاب تر به نظر می رسد. اما در شهر مسکو اصلا به این فکر نکنید که به جای مترو از تاکسی های شهری استفاده کنید.
تنها به این دلیل که متروی مسکو خود یکی از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب شده و سالن آن یک مکان کاملا لوکس و پر از تابلوهای نقاشی نفیس به شمار می رود.
شما زمانی که برای اولین بار به سالن متروی مسکو وارد شوید، ممکن است به کلی فراموش کنید برای چه به اینجا آمده اید و به جای این که خود را به قطار مورد نظر برسانید، محو تماشای تابلوهای نقاشی و سازه ی زیبای اطراف شوید.
زمانی که در متروی ایستگاه نزدیک به هتل بازیس ام مسکو سوار قطار می شوید، دو ایستگاه بعد به ایستگاه کاخ کرملین خواهید رسید.

امکانات هتل بازیس ام مسکو

هتل بازیس ام مسکو در یک باغ بزرگ و بسیار زیبا واقع شده و محیط سبز و طبیعت زیبای اطراف آن فضای دلچسب و مطبوعی برای مسافرین هتل ایجاد کرده است.
برای پر کردن ساعات خالی شما که در هتل به سر می برید، استخر هتل و این محوطه ی سبز جذاب و سرگرم کننده به نظر می رسند.
تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل سه ستاره ی بازیس ام مسکو دارای یک بالکن اختصاصی هستند که با ایستادن در آن ها می توانید نمای زیبایی از شهر مسکو را نظاره کنید.
در این هتل اتاق های پاک و بدون سیگار و اتاق هایی مخصوص سیگاری ها وجود دارد.
شبکه ی اینترنت وای فای در سراسر هتل برقرار بوده و یک سالن زیبایی نیز در طبقه ی همکف بازیس ام مسکو وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید.
کافه و رستوران هتل بازیس ام مسکو چندان چنگی به دل نمی زنند، و ترجیحا توصیه می کنیم برای صرف وعده های غذایی به یکی از رستوران های داخل شهر مسکو مراجعه نمایید.

هتل بازیس ام مسکو

هتل بازیس ام مسکو

هتل بازیس ام مسکو

هتل بازیس ام مسکو

هتل بازیس ام مسکو

خرداد 17, 1396 12:52 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط