هتل بابا طاهر همدان

ایران مهد تمدن است و تاریخ. به هر شهر از ایران که سفر کنید میتواندی رد پای تاریخ و فرهنگ را ببینید. برخی از این شهرها تمامی جذبیت خود را مدیون آثار باستانی و قدمت طولانی خود هستند. یکی از این شهرهایی که این ویژگی را دارد، شهر زیبای همدان است.

شهر تارخی همدان بی شک یکی از گزینه هاییست که بسیاری برای مسافرت آن را انتخاب میکنند. در این شهر هتلهای 5 تا 3 ستاره ی بسیاری ساخته شده است که امروز نگاهی به یک هتل بین المللی در این شهر می اندازیم.

هتل پنج ستاره بابا طاهر، هتلی بین المللی است که در ضلع شرقی آرامگاه بابا طاهر بنا شده است. در این هتل امکاناتی نظیر اینترنت پر سرعت وایرلس ، لاندری ، جکوزی داخل سوئیتها ، روم سرویس 24 ساعته ، صندوف امانات و سشوار در اتاق، فروشگاه لباس،جواهر فروشی،فروشگاه فرش ،کتاب فروشی،انواع رستوران با غذاهای ایرانی برای رفاه مسافران قرار داده شده است.

کسانی که اقدام به رزرو این هتل میکنند، میتوانند با گذراندن 3 دقیقه وقت  به آرامگاه برسند. همچنین این هتل تا فروگاه کمتر از 10 دقیقه زمان در بر میگیرد.هتل بابا طاهر همدان با داشتن چشم انداز زیبایی از الوند میتواند اوغات بسیار خوبی را فراهم آورد.

اگر قصد سفر به این شهر را کردید و این هتل را برای اقمت انتخاب کردید، میتوانید از تخفیف 40 درصدی رزرو هتل بابا طاهر همدان  بهره ببرید و هزینه ی کمتری را بپردازید.

هتل بابا طاهر همدان

هتل بابا طاهر همدان

 

هتل بابا طار همدان

هتل بابا طار همدان

 

هتل بابا طاهر همدان

هتل بابا طاهر همدان

 

هتل بابا طاهر همدان

هتل بابا طاهر همدان

آذر 19, 1395 1:10 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط