هتل بائر پلازو ونیز

ونیز یکی از شهرهای زیبای ایتالیا است که سالانه افراد زیادی با خرید تورهای ایتالیا به آن سفر می کنند. این شهر با آبراهه هایش که افراد را با قایق در سطح شهر جا به جا می کند، میزبان گردشگران بسیاری است. یکی از هتل های بسیار خوبی که مسافران آن را برای اقامت انتخاب می کنند، هتل بائر پلازو ونیز است که ما قصد داریم در ادامه ی مطلب آن را به شما معرفی کنیم.

هتل بائر پلازو ونیز

هتل بائر پلازو ونیز

معرفی هتل بائر پلازو ونیز

این هتل 5 ستاره در موقعیتی قرار گرفته است که دسترسی آسانی به جاذبه های معروف شهر را برای مسافران فراهم می کند. این هتل از میدان مارک ونیز تنها دو دقیقه پیاده روی فاصله دارد. برخی از اتاق های آن چشم اندازی به کانال بزرگ دارد و برخی دیگر رو به شهر هستند.
کارکنان این هتل به زبان های اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند و می توانند به راحتی با مسافران ارتباط برقرار کنند. در تمام اتاق ها و فضای عمومی اینترنت وای فای رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد و در میز پذیرش خدمات مختلفی به مسافران از قبیل خدمات نگهبانی، تبدیل ارز، ورود و خروج سریع، انبار چمدان، صندوق امانات، میز راهنمای گردشگری و خدمات بلیط ارائه می شود.
در بخش لابی خدماتی مانند فکس و فتوکپی، اتاق ملاقات، مرکز تجاری، آرایشگاه، فروشگاه، استند روزنامه و مغازه فروش سوغاتی در اختیار مسافران قرار می گیرد.
در این هتل 191 اتاق وجود دارد که همگی به امکاناتی مانند اینترنت وای فای رایگان، تهویه مطبوع، میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، گاوصندوق دیجیتالی، تلفن و دستگاه چای و قهوه ساز مجهز شده اند. برخی از اتاق های هتل برای افراد غیر سیگاری است و حوله لباسی، ترکیبی از وان حمام و دوش، سشوار و وسایل بهداشتی-آرایشی رایگان در حمام خصوصی اتاق ها گذاشته شده است.
در این هتل رستوران های مختلفی وجود دارد که رستوران دو پیسیس De Pisis، کافه گرند کانال، کافه بی نام دارند.

 

هتل بائر پلازو ونیز

هتل بائر پلازو ونیز

هتل بائر پلازو ونیز

هتل بائر پلازو ونیز

هتل بائر پلازو ونیز

هتل بائر پلازو ونیز

اردیبهشت 17, 1397 1:56 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط