هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو

اگر قصد سفر با تور برزیل را دارید، هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو اقامتی رویایی و بدون دغدغه را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

این هتل یک هتل مدرن در مرکز شهر سائوپائولو است. فرقی ندارد سفرتان تجاری باشد و یا خانوادگی، اینترکنتیننتال سائوپائولو برای هر دو عالی است.

هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو با قرارگیری در قلب این شهر، به خیلی از جاذبه های گردشگری، تاریخی، فرهنگی و تجاری نزدیک است. این هتل با موزه هنر سائوپائولو، دانشگاه کسپر لیبرو و مرکز فرهنگی سائوپائولو تنها ۲ کیلومتر فاصله دارد. سالن های تئاتر مونیسیپال و سالا نیز در فاصله ۵ کیلومتری از این هتل هستند و به سادگی می توان با تاکسی در 5 دقیقه به آنها رسید.

هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو ۱۹۵ اتاق و سوئیت دارد. تمامی اتاق ها عایق بندی صدا شده اند تا مزاحمتی از طبقات بالا و اتاق های محاور برای مهمانان ایجاد نشود. دکوراسیون اتاق ها فوق العاده لوکس است و تلویزیون، ماهواره، تلفن، حمام و سرویس بهداشتی مجهز، ملحفه و روتختی اضافی در آنها وجود دارد.

 معرفی هتل Intercontinental Sao Paulo

معرفی هتل Intercontinental Sao Paulo

 

 معرفی هتل Intercontinental Sao Paulo

معرفی هتل Intercontinental Sao Paulo

سراسر فضای هتل تحت پوشش اینترنت Wi-Fi پرسرعت رایگان است. برای راحتی گردشگران و جلوگیری از سرگدرانی آنها در بازارهای مختلف سائوپائولو و خرید اجناس بالاتر از قیمت متداول، بوتیک های تجاری بسیار بزرگ و کاملی در این هتل طراحی شده است.

این هتل یک مرکز سلامت و آمادگی جسمانی مجهز دارد. در این مرکز تجهیزات عالی، مربیان حرفه ای و آموزش تخصصی برای میهمانان فراهم بوده و به صورت ۲۴ ساعته باز است. استخر روباز و لانژ حمام آفتاب هتل در طبقه سوم است. همچنین این هتل برای افراد ناتوان خدمات مخصوصی در طبقه اول تعبیه کرده است.

این هتل دارای یک مجموعه رستوران بین المللی است که در آن علاوه بر غذاهای محلی شهر سائوپائولو، غذاهای اصیل و متداول برزیل و بشقاب های بین الملل نیز سرو می شود. کافه و بار این هتل نیز به صورت 24 ساعته برای مهمانان باز است.

هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو  جز هتلهای معروف جهان است. این هتل زنجیره ای در شهرهای مهم و کشورهای مختلف شعبه دارد. شعبه سائوپائولو  آن یکی از مشهورترین هتل ها و محل اقامت افراد سرشناس زیادی بوده است. قطعا با خرید تور برزیل و اقامت در این هتل، سائوپائولو جز مقاصد گردشگری محبوب تان خواهد شد.

 معرفی هتل Intercontinental Sao Paulo

معرفی هتل Intercontinental Sao Pau

 

 معرفی هتل Intercontinental Sao Paulo

معرفی هتل Intercontinental Sao Paulo

بهمن 9, 1395 10:04 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط