هتل امیرکبیر کرج

هموطنانی که به تهران سفر می کنند، ممکن است ترجیح بدهند در شهرستان کرج اقامت داشته باشند. کرج طی سال های گذشته به شهرستانی مدرن از شهرهای استان البرز تبدیل شده و گشت و گذار در خیابان ها و گوشه و کنار آن به اندازه ی گردش در تهران جذاب به نظر می رسد.
کرج دارای مکان های دیدنی و تفریحی بسیار و نیز مراکز خرید لوکسی می باشد که می توانید ساعت ها خود را در آن ها مشغول کنید.
یکی از هتلهای ارزان قیمت کرج که دارای امکانات بسیار خوبی نیز می باشد و هتلی تمیز و شیک محسوب می گردد، هتل تک ستاره ی امیرکبیر خواهد بود.

هتل امیرکبیر کرج

هتل امیرکبیر کرج

هتل امیرکبیر در خیابان شهید بهشتی کرج، ابتدای خیابان فروغی واقع شده است.

امکانات هتل امیرکبیر کرج

در ورودی هتل یک لابی زیبا قرار دارد و نیز اگر با خودروی شخصی تان مسافرت می کنید، بابت جای پارک نگرانی نخواهید داشت، زیرا هتل یک پارکینگ اختصاصی برای پارک اتومبیل شخصی تان در اختیار شما قرار خواهد داد.
هنگام اقامت در هتل تک ستاره ی امیرکبیر کرج صبحانه ی نسبتا مفصلی به طور رایگان سرو می گردد. البته هتل دارای رستوران نیز بوده و برای ناهار و شام اگر علاقه مند به خروج از هتل نباشید، می توانید از رستوران هتل امیرکبیر استفاده کنید. اگرچه توصیه می کنیم، هنگام اقامت در کرج حتما از رستوران های معروف این منطقه نیز استفاده کنید.
همین طور اینترنت بی سیم نیز در سراسر هتل امیرکبیر برقرار بوده و با ابزار الکترونیکی هوشمند خود می توانید از این شبکه بهره مند شوید.

رزرو اتاق در هتل امیرکبیر

اتاق های هتل امیرکبیر کرج شامل اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته می باشند.

هتل امیر کبیر کرج

هتل امیر کبیر کرج

در هر یک از اتاق های فوق امکاناتی چون یخچال، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام، سیستم تهویه ی مطبوع، سیستم گرمایشی مجهز و … قرار داده شده اند.

دی 1, 1395 11:56 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط