هتل امیرا

جای تعجبی نخواهد بود که تعداد زیادی از مسافران ایرانی را، راغب به خرید تور استابول نوروز 95 ببینیم. چرا که کشور ترکیه همجوار با ایران است و برای سفر به آن مسافران سختی بسیاری را تجربه نمیکنند. از سوی دیگر استانبول را میتوان یک شهر خوب برای خرید کردن دانست، پس چه بهتر که هم سفر کرده باشیم و هم خرید مناسب.

با جست و جو در بهترین هتلهای استانبول، برای مسافران تور ترکیه لیستی از بهترین اقامتگاه ها ظاهر میشود که در میان آنها، هتل امیرا یکی از بهترین جایگاه ها را به خود اختصاص داده است.

هتل امیرا استانبول

یکی از مزیت های این هتل، محل قرار گیری آن است، چرا که با اکثر نقاط مهم شهر نزدیک است. برخی از مسافران اتاق های این هتل را کمی کوچک میدانند اما دکوراسیون و پاکیزگی آنها میتوان جایگزین مناسبی برای کوچکی آنها باشد.

هتل امیرا استانبول

هتل امیرا استانبول

درست است که اتاق های طبقه ی پایین این هتل شما را از چشم انداز استانبول محروم میسازد، اما پشت بام هتل میتواند این کمبود را جبران کند.

همانطور که گفتیم، جاذبه های گردشگری نظیر ایا صوفیا، مسجد آبی و غیره تنها در چند صد متری این هتل قرار دارند. داشتن رستوران، سالن ورزشی، و دیگرامکانات رفاهی از تسهیلات این هتل است.

 

هتل امیرا استانبول

هتل امیرا استانبول

اسفند 1, 1394 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط