هتل اعیان مشهد

به مشهد که سفر کنید و به قصد زیارت مسیر خود را به سمت حرم کج کنید، خواهید دید که در اطراف حرم هتلهای بیشماری وجود دارد، از هتلهای پر ستاره و لوکس گرفته تا هتل آپارتمان های کم ستاره.

مسلما اقامت در هتلهای لوکس مشهد بسیار پر هزینه خواهد بود. اگر شما مایل باشید تا هزینه ی خود را کاهش دهید و البته در مکانی اقامت داشته باشید که به حرم بسیار نزدیک است، پیشنهاد ما هتلی سه ستاره در نزدیک حرم است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

 

معرفی هتل سه ستاره اعیان مشهد

 

 

برای رزرو هتل در مشهد در نزدیک حرم هتل ایان، انتخاب بسیار مناسبی است. این هتل سه ستاره با حرم امام رضا ( ع ) تنها 5 دقیقه فاصله دارد. هزینه ی اقامت یک شب اقامت در این هتل از 153 هزار تومان آغاز میشود.

این هتل در سال 1385 در خیابان امام رضا 2 افتتاح شد و در سال 1394 بازسازی شدف این یعنی فضای هتل بسیار تمیز و نو هست. در این مجموعه شما می توانید از امکانات متفاوتی چون کافی‌شاپ، رستوران، سالن بیلیارد، چایخانه سنتی، اتاق چمدان، سیستم اعلام و اطفاء حریق، اینترنت و خودپرداز بهره مند شوید. ضمنا کارکنان این هتل بسیار مودب و آموزش دیده هستند و به بهترین شکل از شما پذیرایی می کنند.

 

 

 

هتل اعیان مشهد

هتل اعیان مشهد

 

هتل اعیان مشهد

هتل اعیان مشهد

اردیبهشت 17, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط