هتل اترک مشهد

گرچه مشهد در ایام به خصوص مذهبی پذیرای تعداد زیادی از مسافران است اما این بدان معنی نیست که در ایام تعطیل نوروز این شهر رونق به خصوصی نداشته باشد. مشهد به واسطه ی وجود حرم مطهر امام رضا ( ع ) همیشه شلوغ است و پر از زائران و مسافران.

پس دور از انتظار نیست که در خیابان های مهم شهر، هتلهای زیادی را ببینید، این هتلها ساخته شده اند تا پاسخگوی نیاز ها و انواع سلیقه ها باشد. در ادامه ی مطلب به معرفی یکی از هتلهای 4 ستاره ی شهر می پردازیم و علاوه بر امکانات بسیار خوب، هزینه ی مناسبی نیز دارد.

معرفی هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد، هتل چهار ستاره ایست که در ابتدای بازار رضا واقع شده است. این هتل دارای امکاناتی نظیر سیستم های پیشرفته گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع، جدیدترین سیستم تلفن کشور با امکان تماس با داخل و خارج کشور، کلوپ سلامتی (سونا ، حمام و…)، تاکسی سرویس اختصاصی، صندوق امانات، فروشگاه، روم سرویس با خدمات شبانه روزی است.

هتل اترک در نزدیکی حرم امام رضا(ع) و در 800 متری آن قرار گرفته است به گونه ای که مسافران میتوانند بدون عبور از خیابان به حرم بروند.

این هتل دارای 45 آپارتمان دو خوابه ، 25 سوئیت و 100 اتاق دو و سه نفره است که برای هر سلیقه ای مناسب است. به کسانی که به این شهر سفر میکنند، رزرو هتل اترک را در مشهد پیشنهاد میکنیم.

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد

 

بهمن 13, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط