هتل آینه ای که در طبیعت محو می شود

اقامت در هتلی که در یک طبیعت فوق العاده زیبا قرار گرفته است و در آن محو شده است، چشم انداز بسیار زیبایی دارد و بزرگ است، برای همه لذت بخش است.
معماران MAPA دست به ساخت یک هتل بسیار زیبا با طراحی جالبی زدهاند که نمای آن آینه ای است و به این دلیل که اعکاسی از طبیعت است، در طبیعت و محیط اطرافش محو می سود.

هتل آینه ای ساکرامنتو لنداسکیپ

هتل آینه ای ساکرامنتو لنداسکیپ

هتل آینه ای ساکرامنتو لنداسکیپ

این هتل شگفت انگیز، ساکرامنتو لنداسکیپ (Sacromonte Landscape Hotel)نام دارد که به وسیله ی معماران MAPA طراحی شده است و به دلیل آینه ای بودنش به راحتی در طبیعت قابل تشخیص نیست.
این هتل آینه ای در مالدونادو در مساحتی به وسحت 250 جریب در سیرا (Sierra)، در منطقه‌ای بین پونتا دلستت (Punta del Este)، خوزه ایگناسیو (José Ignacio) و پوئبلو گارزان (Pueblo Garzón) ساخته شده است.
در این هتل، 13 کابین، یک کارخانه محصولات نوشیدنی و یک رستوران با محصولات تولید به مصرف قرار دارد.
MAPA، با توجه به نکات ظریفی که در محیط اطراف این هتل وجود دارد، کابین‌های خود را به صورت پیش ساخته و مدولار و با استفاده از قاب‌های فولادی ساده طراحی کرده که روی پایه‌های سنگی استوار شده‌اند که برای ساخت‌شان از مواد محلی استفاده است. این کابین ها، در حدود 200 کیلومتر دور تر در ” مونته ویدئو ” مونتاژ شده اند.

هتل آینه ای ساکرامنتو لنداسکیپ

هتل آینه ای ساکرامنتو لنداسکیپ

شیشه های دودی آن نیز به پنهان ماندن این هتل و ساکنان خود، کمک می کند ضمن آن که در یک منظره ی بسیار زیبا و باور نکردنی ساخته شده است. طراحی عالی و به روز هتل و چشم انداز فوق العاده ی آن، یک تجربه ی بی نظیر و نفس گیر را برای مسافران به ارمغان می آورد.

MAPA می‌گوید:در این منظره‌ی جادویی، تاکستان‌های جوان به یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آن خاک تبدیل شده‌اند و رابطه‌ای تنگاتنگ با تپه‌ای که از فراز آن می‌توان تمام نقطه را مشاهده کند، تپه‌های سرسبز اطراف، چشمه‌های آب طبیعی و نهرهایی که از میان دره‌ای مملو از گیاهان زینتی می‌گذرند، دارند.
در نزدیکی این هتل هم رستوران ساکرامانته وجود دراد که انواع غذاهای محلی، نوشیدنی‌ها و گوشت‌های کبابی را طبخ می کند.
کسانی که در این هتل اقامت می کنند، باید 700 دلار برای هر کابین در هر شب بپردازند. هر کابین این هتل ،دارای ایوان خصوصی و استخر دایره ای شکل است و فضای داخلی آن با سنگ های تیره رنگ و مبلمان امروزی و مدرن طراحی شده است.
آن‌ها می‌گویند: نمای هتل متشکل از یک آینه‌ی یک طرفه است که با بهره‌گیری از تاثیر جادویی که دارد، کابین را طوری می‌پوشاند که محدودیت زمانی بین استتار و ریتم طبیعت و ظرافت غیرواقعی تکنولوژی و زمان‌های مدرن ایجاد می‌کند.

هتل آینه ای ساکرامنتو لنداسکیپ

هتل آینه ای ساکرامنتو لنداسکیپ

فروردین 18, 1397 2:43 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط