هتل آپارتمان کنعان مشهد

سفر به شهر مشهد یکی از زیباترین و در عین حال مقدس ترین سفرهای داخل کشور به شمار می رود. اما اگر مایل باشید سفر شما ارزان و ترجیحا مقرون به صرفه تمام شود، بهتر است به رزرو هتلی ارزان قیمت فکر کنید. به علاوه با رزرو هتل از طریق سایت رزرو هتل آنلاین پین تا پین می توانید از تخفیفات ویژه ی رزرو هتل نیز بهره مند شوید.

رزرو هتل کنعان مشهد

رزرو هتل کنعان مشهد

هتل آپارتمان تک ستاره ی کنعان، هتلی ارزان قیمت اما کاملا با کیفیت و مناسب برای اقامت می باشد. هتل آپارتمان کنعان در خیابان امام رضای مشهد، امام رضای 8، کوچه ی شهید ربیعی واقع شده است. از امتیازات فوق العاده ی هتل آپارتمان کنعان این است که از این هتل می توانید ظرف 7 دقیقه پیاده روی خود را به حرم مطهر امام رضا (ع) برسانید.
هتل دارای نمازخانه، کافی شاپ، رستوران، اینترنت در لابی و اینترنت در تمامی آپارتمان ها می باشد.

رزرو هتل کنعان مشهد

رزرو هتل کنعان مشهد

اگر این هتل را از طریق سایت رزرو هتل پین تا پین رزرو نمایید، برای هر یک از آپارتمان ها تخفیفاتی شامل حالتان می شود.
برای رزرو آپارتمان یک خوابه ی فولبرد دو نفره 11 درصد تخفیف ارائه شده است. برای آپارتمان یک خوابه ی فولبرد سه نفره 6 درصد تخفیف عرضه شده است. همین طور رزرو آپارتمان یک خوابه فولبرد چهار نفره با 13 درصد تخفیف همراه می باشد. برای آپارتمان دو خوابه ی فولبرد چهار نفره 14 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. آپارتمان یک خوابه ی فولبرد پنج نفره 17 درصد تخفیف خواهد داشت. و نیز آپارتمان دو خوابه ی پنج نفره فولبرد 17 درصد تخفیف خواهد داشت.
برای آپارتمان دو خوابه ی فولبرد شش نفره 14 درصد تخفیف  عرضه شده است و آپارتمان دو خوابه ی فولبرد هفت نفره نیز با 14 درصد تخفیف ارائه می گردد.
در تمامی آپارتمان ها تلویزیون، آشپزخانه ی کامل و دیگر امکانات رفاهی قرار داده شده است.

رزرو هتل کنعان مشهد

رزرو هتل کنعان مشهد

شهریور 12, 1395 5:09 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط