هتل آپارتمان های شیراز

شیراز شهری چهار فصل می باشد که سفر به آن در تمامی فصول سال زیبا و خیال انگیز خواهد بود. برای رزرو هتل آپارتمان در شیراز، می توانید یکی از موارد هتل آپارتمان هدیش، هتل آپارتمان تچر و یا هتل آپارتمان جام جم را انتخاب کنید.

هتل آپارتمان هدیش

هتل آپارتمان هدیش، هتلی سه ستاره است که در خیابان زند، خیابان رودکی شیراز قرار گرفته است. برای رسیدن به این هتل آپارتمان از فرودگاه شهر شیراز تنها نیم ساعت با سواری می باید زمان صرف کنید.
آپارتمان های هتل آپارتمان هدیش، در دو نوع آپارتمان یک خوابه ی 70 متری و آپارتمان دو خوابه ی 110 متری هستند.
اگر رزرو این هتل را از طریق سایت رزرو هتل آرمان سفر انجام دهید، برای رزرو آپارتمان یک خوابه 38 درصد تخفیف و برای رزرو آپارتمان دو خوابه ی 39 درصد تخفیف شامل حالتان خواهد شد.
در هر یک از آپارتمان ها یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز، اینترنت وای فای، تلفن، مبلمان و دیگر امکانات ضروری دیگر قرار داده شده است.
صبحانه در هتل آپارتمان هدیش به طور رایگان سرو نمی گردد، اما رستوران و کافی شاپ هتل برای صرف صبحانه، ناهار، عصرانه و شام مکان هایی فوق العاده هستند.
اگر با خودروی شخصی به شیراز سفر کرده باشید، امکان استفاده از پارکینگ هتل آپارتمان سه ستاره ی هدیش را نیز خواهید داشت.

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان هدیش

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان هدیش

 

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان هدیش

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان هدیش

هتل آپارتمان تچر

هتل آپارتمان تچر، هتلی سه ستاره در خیابان فردوسی شیراز، حد فاصل پل باغ مصفا و چهار راه رودکی، روبروی مخابرات امام خمینی واقع شده است.
قرار گیری این هتل در مرکز شهر شیراز و دسترسی آن به مکان های دیدنی شیراز مانند شاهچراغ، آرامگاه حافظ، آرامگاه سعدی، باغ ارم، زندیه و… از خصوصیات بسیار خوب هتل آپارتمان تچر به شمار می رود.
آپارتمان های هتل تچر در انواع آپارتمان 50 متری یک خوابه، آپارتمان 50 متری یک خوابه برای سه نفر، آپارتمان 50 متری یک خوابه برای چهار نفر، آپارتمان 50 متری یک خوابه برای پنج نفر و آپارتمان 50 متری یک خوابه برای شش نفره هستند.
هتل آپارتمان تچر فاقد رستوران بوده، اما خبر خوب این است که به لطف کافی شاپ هتل، صبحانه ی رایگان برای مسافران هتل سرو خواهد شد.
در هر یک از آپارتمان های هتل اینترنت وایرلس، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز، تلویزیون، یخچال و… قرار دارند.
به علاوه با رزرو این هتل از طریق سایت رزرو هتل آرمان سفر نیز با تخفیف تا سقف 9 درصد همراه خواهید بود.

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان تچر

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان تچر

 

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان تچر

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان تچر

هتل آپارتمان جام جم

هتل آپارتمان جام جم هتلی چهار ستاره در خیابان زند شیراز، کوچه ی چهارم خیابان رودکی ست. فاصله ی این هتل تا فرودگاه شیراز تنها 20 دقیقه با ماشین سواری می باشد.
در سوئیت های هتل آپارتمان جام جم امکاناتی نظیر تلفن اختصاصی، یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز و… قرار داده شده است.
همین طور هتل دارای پارکینگ اختصاصی برای مسافران، نمازخانه ی بزرگ و بسیار تمیز، رستوران، کافی شاپ و.. وجود دارد.
اقامتگاه های هتل آپارتمان جام جم در انواع اتاق یک تخته، اتاق دو تخته با سرویس اضافه کاناپه ی تخت خواب شو، سوئیت جونیور سه تخته با سرویس اضافه کاناپه ی تخت خواب شو، سوئیت یک خوابه ی چهار تخته، سوئیت دو خوابه ی VIP، آپارتمان سه خوابه ی شش تخته هستند.
با رزرو این هتل نیز از طریق سایت رزرو هتل آنلاین آرمان سفر نیز می توانید با تخفیفاتی تا سقف 8 درصد همراه شوید.

رزرو هتل در شیراز | هتل آپارتمان جام جم

شهریور 31, 1395 6:51 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط