هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی

بندر انزلی یکی از مقاصد گردشگری داخلی ایران محسوب می شود. این شهر ساحلی در شمال ایران و در ۴۰ کیلومتری رشت واقع شده. همینطور یکی از بنادر فعال اقتصادی کشور بشمار می رود.

این شهر توریستی هر ساله پذیرای توریست های زیادی است. که این میزان توریست در هتل های زیبا و لوکس این شهر اسکان میابند. یکی از این مهانپذیرهای بندر انزلی هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی است. که تنها با دریا ۲۰۰ متر فاصله دارد!

هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی

هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی

این مکان زیبا که در مجاورت دریا واقع شده به خوبی می تواند کسانی را که در آنجا اقامت دارند را راضی کند. پنجره هایی که رو به دریا باز می شوند احساس آرامشی به مسافران می دهد که شاید در کمتر مکان دیگری چنین احساسی داشته باشند.

هتل آپارتمان سفیر از لحاظ دسترسی به دیگر مراکز گردشگری نیز بسیار مناسب است به طوری که با ماشین می توانید در کمتر از ۱۵ دقیقه به مکانهای تفرحی چون: پل غازیان، مناره انزلی، کشتی مسافری-تفریحی میرزا کوچک خان و حافظیه انزلی برسید.

هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی

هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی

امکانات هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی

هتل آپارتمان سفیر امکانات متنوعی برای مسافرین در نظر گرفته. امکاناتی از قبیل: تفریحات ساحلی ای مانند قایق رانی و جت اسکی همچنین رستوران با کیفیتی که انواع غذاهای ایرانی و محلی را سرو می کند.

از دیگر امکانات رفاهی می توان به کافی شاپ، اینترنت، تلوزیون، صندوق امانات، کافی نت، پارکینگ، سالن و یخجال اشاره کرد.

رستوران

رستوران

امکانات رفاهی و تفریحی و بهداشتی که هتل آپارتمان سفیر برای مسافرین در نظر گرفته باعث شده تا به یکی از گزینه های اصلی برای اقامت تبدیل شود.

این هتل اتاق هایی با ظرفیت مختلف دارد. که بنا به ظرفیت قیمت ها متفاوت خواهند بود. سوییت ها از دو تخته در دسترس هستند تا ۷ تخته!

به هر حال امکان رزرو اتاق برا خانواده های پر جمعیت تدارک دیده شده!

هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی

برای مراجعه به هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی، پس از ورود به شهر بندر انزلی به خیابان پاسداران بروید و در انتهای این خیابان می توانید شاهد درب ورودی هتل باشید.

اردیبهشت 7, 1396 8:18 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط