هتل آپارتمان زیبا در شهر زیبای تبریز

هتلهای ارزان تبریز را می توانید در میان هتل آپارتمان های تبریز جستجو کنید. هتل آپارتمان تک ستاره ی زیبا یکی از هتلهای تبریز است که می تواند انتظارات شما از یک هتل قابل قبول و در ضمن ارزان قیمت را برآورده سازد.
در ضمن هتل آپارتمان زیبا در شمار هتل های نوساز تبریز نیز قرار داشته و زمان افتتاح آن به سال 1391 باز می گردد. جالب است بدانید که این هتل در روز جهانی گردشگری افتتاح شده و می باید این را به فال نیک گرفت.

هتل آپارتمان زیبا تبریز
هتل آپارتمان زیبا در خیابان ارگ جدید تبریز که یکی از خیابان های خوش آب و هوا و زیبای شهر تبریز به شمار می رود، واقع شده است. این خیابان به صورتی در شهر قرار گرفته که از آن به دیگر خیابان های مهم و مراکز دیدنی تبریز دسترسی خوبی وجود دارد.
اگر با پرواز به تبریز آمده باشید، از فرودگاه این شهر تا رسیدن به هتل آپارتمان زیبا تنها 20 دقیقه سواری پیش رو خواهید داشت.

امکانات هتل آپارتمان زیبا تبریز

لابی هتل آپارتمان زیبا نسبتا بزرگ بوده و شبکه ی اینترنت در تمام فضای آن برقرار می باشد. رستوران هتل آپارتمان زیبا دارای منوی غذایی ویژه ای بوده و به صورت بیست و چهار ساعته نیز به ارائه ی خدمات به مسافرین هتل می پردازد. به این معنی که حتی اگر در نیمه های شب هوس یک غذای خوشمزه کنید، رستوران هتل آپارتمان زیبا آماده ی خدمت رسانی به شما خواهد بود.

هتل آپارتمان زیبا در تبریز

هتل آپارتمان زیبا در تبریز

دیگر امکانات هتل آپارتمان زیبا شامل نمازخانه، آسانسور، تلویزیون، اینترنت، سیستم اعلام حریق و… هستند.
در سوئیت های این هتل تک ستاره نیز یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، تخت خواب، میز و صندلی و…. قرار داده شده اند.

هتل آپارتمان زیبا در تبریز

هتل آپارتمان زیبا در تبریز

هزینه ی رزرو هتل آپارتمان تک ستاره ی زیبا در تبریز

توجه داشته باشید که با رزرو هر یک از سوئیت های این هتل آپارتمان صبحانه ی رایگان نیز برایتان سرو خواهد شد.
با رزرو این هتل از مسیر … مبالغ زیر را پرداخت خواهید کرد:
3 درصد تخفیف برای سوئیت دو خوابه ی پنج تخته که هزینه ی رزرو این سوئیت را از شبی 305 هزار تومان به شبی 295 هزار تومان کاهش می دهد.
4 درصد تخفیف برای سوئیت دو خوابه ی شش تخته که هزینه ی رزرو این سوئیت را از شبی 360 هزار تومان به شبی 345 هزار تومان تبدیل می کند.
قابل ذکر است دیگر سوئیت های هتل آپارتمان زیبا یعنی سوئیت یک تخته، سوئیت دو تخته، سوئیت سه تخته و سوئیت دو خوابه ی چهار تخته اکنون تکمیل ظرفیت شده اند.

اردیبهشت 17, 1396 1:02 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط