هتل آوانتی در شهر هوشی مین ویتنام

برای رزرو هتل سه ستاره ی ارزان قیمت در تور ویتنام می توانید به هتلی مانند هتل آوانتی در شهر هوشی مین فکر کرده و با ارزیابی امکانات این هتل خود را برای خرید تور ویتنام هتل سه ستاره آماده سازید.
همان طور که گفتیم هتل سه ستاره ی آوانتی در شهر هوشی مین ویتنام قرار داشته و موقعیت جغرافیایی آن در یکی از خیابان های شلوغ هوشی مین می باشد.
البته اگر از خیابان های شلوغ بدتان نیاید، به جز شلوغی خیابانی که هتل آوانتی در آن واقع است، نزدیکی این هتل به مکان های دیدنی شهر همچون موزه ی هوشی مین یا بازار بن تان از امتیازات آن محسوب می شود.
فاصله ی هتل آوانتی از موزه ی معروف شهر هوشی مین فقط 300 متر بوده و همین طور برای رسیدن به بازار بن تان می باید چیزی نزدیک به 200 متر را طی کنید.

هتل آوانتی ویتنام
هتل سه ستاره ی آوانتی ویتنام تا فرودگاه بین المللی سون نات شهر هوشی مین چیزی نزدیک به 8 کیلومتر فاصله دارد.
از هتل آوانتی دسترسی بسیار خوبی به مکان های دیدنی شهر هوشی مین همچون سالن اپرا، کاخ استقلال، موزه ی بقایای جنگ، واکینگ استریت و … دارید.
اگر به بازار بن تان بروید، در قسمت پشتی این بازار به چندین رستوران جذاب خواهید رسید که غذاهای هیجان انگیز و رنگارنگی سرو می کنند.

هتل آوانتی ویتنام
امکانات هتل آوانتی

هتل آوانتی دارای پذیرش 24 ساعته در لابی خود بوده و به صورت شبانه روزی پذیرش هتل پاسخگوی مسافران خواهد بود.
واحدهای اقامتی این هتل با دکوراسیون مدرن و چیدمانی شیک تجهیز شده و فضایی آرام و آرامش بخش دارد.
در این هتل آسانسور برای رفت و آمد میان طبقات وجود داشته و پلکان زیبایی نیز طبقات هتل را به هم متصال ساخته است.

هتل آوانتی ویتنام
برای شستشوی لباس مسافران هتل، لباسشویی، خشک شویی و سرویس اتوکشی برقرار بوده و می توانید از این خدمات هتل برای شستشو و اتوکشی لباس های خود در سفر به ویتنام استفاده نمایید.
در تمامی اتاق های هتل آوانتی تلویزیون به همراه ماهواره، تخت خواب های بزرگ به همراه ملحفه های شیک و تمیز، میز آرایش، سرویس بهداشتی، حمام، سشوار و حوله های تمیز قرار داده شده است.

هتل آوانتی ویتنام
همین طور هتل دارای یک پارکینگ نیز مخصوص مسافران هتل می باشد. اینترنت بی سیم رایگان در لابی و در اتاق های هتل برقرار می باشد.
رستوران هتل آوانتی نیز دارای منوی غذایی متنوعی بوده و توصیه می کنیم حداقل یک بار غذاهای این رستوران را تست نمایید.

هتل آوانتی ویتنام

آذر 29, 1396 12:49 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط