هتل آوانتگارد تقسیم

برخی از مسافرانی که خواهان سفر به استانبول هستند، لحظه به لحظه اخبار ترکیه را دنبال می کنند. چرا که ترکیه به خصوص استانبول که یکی از شهرهای مهم توریستی است، روزهای نا آرامی را پشت سر می گذارند.

البته بسیاری هم نه به قصد سفر و گردشگری بلکه با مقصود تجارت و خرید عزم استانبول میشوند. به هر حال به هر قصدی که عازم استانبول هستید، بهتر است قبل از سفر با هتلهای این شهر آشنایی پیدا کنید تا بنا بر نیاز و سلیقه ی خود، بهترین را انتخاب کنید.

مانند بسیاری از شهرهای گردشگر پذیر دنیا، استانبول نیز مملو است از هتلهای مختلف، که امروز ما به معرفی یکی از هتلهای خوب در میدان تقسیم خواهیم پرداخت. پس با ویکی هتلز همراه شوید.

 

معرفی هتل آوانگارد تقسیم

 

 

از هتلهایی که برای مسافران تور استانبول بسیار مناسب است، میتوان به هتل آوانتگارد تقسیم اشاره کرد. همانگونه که از نام این هتل پیداست، در میدان تقسیم قرار گرفته است. که به همین واسطه دسترسی به سایر نقاط شهر، مانند انواع مراکز تجاری، ایستگاه مترو و مناطق گردشگری شهر آسان است.

در این هتل تعداد 124 اتاق وجود دارد که به 10 اتاق لوکس، 98 عدد اکونومی، 10 عدد خانوادگی و 6 اتاق گرند دلوکس تقسیم شده اند و در تمامی آنها تلویزیون ال‌سی‌دی، مینی بار، چای ساز و قهوه جوش، وای فای رایگان و گاوصندوق قرار داده شده است.

انواع غذاهای ترکی و بین المللی در رستوران های این هتل سرو میشود. همچنین مسافران میتوانند از استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، آرایشگاه و فروشگاه هدیه برای سرگرمی استفاده کنند.

 

هتل آوانتگارد تقسیم

هتل آوانتگارد تقسیم

هتل آوانتگارد تقسیم

هتل آوانتگارد تقسیم

بهمن 29, 1395 2:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط