هتل آنی پلازا در شهر ایروان ارمنستان

تور ارمنستان هتل چهار ستاره را می توانید از صفحه ی تور پارمیدا تورز خریداری کرده و با پرداخت قیمت نه چندان گران این تور خارجی، سفری جذاب و لذت بخش برای خود و همراهانتان رقم بزنید.
ارمنستان کشوری ست که برای ترتیب دادن یک سفر خانوادگی عالی به نظر رسیده و در شهر دیدنی ایروان جاذبه های گردشگری برای تمامی سنین گرفته از کودکان تا بزرگسالان وجود دارد.
یکی از هتل های چهار ستاره ی شهر ایروان، هتل آنی پلازا در قلب منطقه ی تجاری شهر ایروان بوده و از این هتل تا بسیاری از مکان های دیدنی شهر فاصله ی کمی وجود دارد.
به عنوان نمونه برای رسیدن به موزه ی ملی می توانید با پیاده روی و کمی قدم زدن از محل هتل خود را به ساختمان موزه برسانید.

هتل آنی پلازا ایروان ارمنستان
امکانات هتل آنی پلازا ایروان

از هتل چهار ستاره ی آنی پلازا شهر ایروان در ارمنستان نمی باید انتظارات چندان زیادی داشته باشید. این هتل علی رغم این که چهار ستاره دارد، بزرگترین مزیت خود را در مکان جغرافیایی اش خلاصه کرده و به لحاظ امکانات به خصوص امکانات تفریحی ضعیف به نظر می رسد.
سوئیت ها و اتاق های هتل آنی پلازا همگی بزرگ بوده و کل هتل از فضای خوبی برخوردار است. اما اینجا خبری از استخر و زمین بازی و یا حتی سالن بدنسازی نیست.

هتل آنی پلازا ایروان ارمنستان
البته اگر سراغ رستوران هتل را بگیرید، خواهیم گفت که رستوران هتل آنی پلازا یک رستوران تمام عیار بوده و هیچ نقصی در منوی آن نخواهید یافت. در منوی رستوران آنی پلازا انواع و اقسام غذاهای ارمنی و نیز منوی ویژه ی غذاهای بین المللی مطابق پسند بیشتر توریست ها از هر جای دنیا که باشند، خواهید یافت.
همین طور در این هتل خدمات ویژه ی لباسشویی و خشک شویی برای مسافران ارائه شده و نیز اتوکشی خواهید داشت.
در لابی هتل یک صرافی قرار داشته و اگر نیاز به تعویض پول خود داشته باشید، نیازی ندارید در بیرون از هتل به جستجوی صرافی بروید.
سرویس کرایه اتومبیل، آسانسور، سیستم تهویه، تریا، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، بوفه، شبکه ی اینترنت وای فای و… از دیگر امکانات هتل چهار ستاره ی آنی پلازا در شهر ایروان ارمنستان هستند.

هتل آنی پلازا ایروان ارمنستان
هتل آنی پلازا ایروان ارمنستان

هتل آنی پلازا ایروان ارمنستان

آذر 27, 1396 1:58 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط