هتل آنیمون سیگلی

معرفی هتل آنیمون سیگلی ازمیر

هتل آنیمون سیگلی از موقعیت بسیار خوبی در شهر ازمیر برخوردار می باشد. این هتل چهار ستاره تنها ۱ دقیقه با ایستگاه مترو Gaziemir-Aliaga فاصله دارد. دسترسی به فرودگاه عدنان هم با ماشین در کمتر از بیست دقیقه امکان پذیر است.
هتل آنیمون سیگلی از ۷۸ اتاق شامل اتاق های استاندارد ۱ تخته  و ۲ تخته، سوئیت های خانوادگی  برخوردار است که تمامی آنها عاری از سیگار و ضد صدا می باشند. اتاق های زیبا و لوکس هتل آنیمون سیگلی از چیدمان و طراحی مدرن و لوکسی برخوردار هستند . مبلمان راحت در بخش نشیمن ، نور کافی و پنچره هایی با شیشه دوجداره رو با منظره شهری، تلویزیون ماهواره ای ، تلفن ، مینی بار، حمام لوکس مجهز به وان و سشوار ، سیستم برودتی و سرمایشی  و سیستم تهویه مطبوع بخشی از امکانات این اتاق ها می باشد.
میهمانان می توانند از در رستوران  و بار هتل ، انواع غذاها و نوشیدنی های بین المللی را میل کنند. هتل چهار ستاره آنیمون سیگلی را می توان هتلی خوب از نظر کیفیت و کمیت دانست که قیمت تور ترکیه آن هم در سطح متوسط است .
خدمات خانه داری ، امکانات برگزاری جلسه و ضیافت ، فکس و کپی، لباسشویی و خشکشویی ، سرو غذا در اتاق ، صرافی ، خدمات تورها  و خدمات تهیه و رزرو بلیط از دیگر امکانات هتل به مهمانان میباشد.
همچنین این هتل امکانات تفریحی هم در نظر گرفته که عبارتند از اتاق سونا، سالن ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی ، استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی.

هتل آنیمون سیگلی

هتل آنیمون سیگلی

هتل آنیمون سیگلی

هتل آنیمون سیگلی

هتل آنیمون سیگلی

هتل آنیمون سیگلی

هتل آنیمون سیگلی

هتل آنیمون سیگلی

خرداد 27, 1395 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط