هتل آنل بلغارستان، هتلی پنج ستاره در شهر صوفیه

تور تابستانی بلغارستان به عنوان یکی از بهترین تورهای خارجی فصل مطرح بوده و ایرانیان استقبال بسیار خوبی از این تور گردشگری به عمل آورده اند.
با خرید تور بلغارستان هتل پنج ستاره، می توانید شرایط ایده آلی برای سفر خود رقم زده و در بلغارستان اوقات فوق العاده ای را رقم بزنید.
یکی از هتل های پنج ستاره ی بلغارستان که به حتم مورد پسند طبع مشکل پسندان قرار خواهد گرفت، هتل آنل در شهر صوفیه می باشد.
هتل آنل با داشتن تمامی امکانات رفاهی در شمار هتل های لوکس بلغارستان قرار گرفته و از اقامت در آن پشیمان نخواهید شد.

امکانات هتل آنل صوفیه

از امکانات این هتل پنج ستاره می توان به ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، سولاریوم، حمام ترکی و بخار، استخر سرپوشیده، استخر روباز، کازینو، اتاق و امکانات برای معلولین، مرکز بدنسازی، خدمات خانه داری، امکانات برگزاری جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاهی، لباسشویی، خشک شویی، آرایشگاه مخصوص بانوان، آرایشگاه مخصوص آقایان، سرو صبحانه در اتاق، خدمات اتوکشی، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات کفش و واکس، فکس و کپی، مرکز تجارت، کرایه اتومبیل، سرویس مستخدم، سرویس ایاب و ذهاب، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاو صندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه مناسب، بار، محوطه ی فضای سبز، سیستم سرمایشی و گرمایشی مجهز، انبار مخصوص بار و چمدان و… اشاره کرد.
در صورتی که قصد سفر به کشور زیبای بلغارستان و رزرو هتل در شهر صوفیه را دارید، توصیه می کنیم با رزرو هتل پنج ستاره ی آنل سفری رویایی برای خود و همراهانتان فراهم سازید.

 

هتل آنل در صوفیه بلغارستان

هتل آنل در صوفیه بلغارستان

هتل آنل در صوفیه بلغارستان

هتل آنل در صوفیه بلغارستان

هتل آنل در صوفیه بلغارستان

تیر 26, 1396 4:14 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط