هتل آزالیا وارنا بلغارستان

گزینه های اقامتی متعددی برای مسافرین تور تابستان بلغارستان وجود دارند و هتل آزالیا وارنا یکی از آنهاست. این هتل 4 ستاره در کنار سواحل ماسه های طلایی وارنا قرار گرفته تا هر چه بیشتر میهمان هتل را مجذوب خودش کند.

دسترسی ساده به مرکز شهر، نزدیکی به ساحل، خدمات رفاهی و تفریحی همگی دست به دست هم داده تا هتل آزالیا وارنا را به اقامتگاهی بی نظیر بدل کند.

در هتل اتاق ها و سوئیت های بسیار راحت و با کیفیت وجود دارند که برای سفر های خانوادگی مناسب اند. این هتل از سیستم غذایی آل اینکلوسو برخوردار است و شما میتوانید در تمام طول روز از سرویس رستوران ها و کافه تریاهای این هتل استفاده کنید.

هتل آزالیا وارنا

هتل آزالیا وارنا

امکانات عمومی هتل آزالیا وارنا بلغارستان: استخر روباز، استخر سرپوشیده، سونا، اتاق بخار، سولاریوم، سالن بدنسازی، حمام ترکی، سالن های ماساژ
رستوران، کافه تریا، ساحل اختصاصی، برنامه های سرگرمی.

هتل آزالیا وارنا بلغارستان، در موقعیت محلی بسیار مناسبی قرار گرفته است. این هتل هم در کنار ساحل قرار گرفته است و هم دسترسی بسیار راحتی به مرکز شهر وارنا دارد.

برای تردد در سطح شهر میتوان از خدمات تاکسی سرویس هتل استفاده کرد که البته هزینه جداگانه دارد و یا آنکه از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرد.

همچنین برنامه هایی چون تورهای یک روزه در وارنا برگزار می شوند که شرکت کنندگان را به بازدید از سازه های تاریخی و جاذبه های تفریحی میبرند. برای شرکت در این تورها میتوانید از خدمه هتل که در بخش پذیرش فعالیت دارند کمک بگیرید. بدون شک پیشنهادات ویژه ای برای شما دارند.

خدمات تفریحی هتل آزالیا وارنا

خدمات تفریحی هتل آزالیا وارنا

خرداد 30, 1397 9:23 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط