هتل آدمیرال وارنا بلغارستان

هتل آدمیرال وارنا بلغارستان، گزینه ای مناسب جهت اقامت در سفر به همراه تور بلغارستان تابستان است. این هتل 5 ستاره یکی از هتل های مشهور این وارنا است. وارنا به خاطر ساحل ماسه های طلایی اش شهرت جهانی دارد.

فاصله هتل تا مرکز شهر 18 کیلومتر است و به راحتی میتوانید از خدمات حمل و نقل هتل برای تردد در سطح شهر استفاده کنید.

بدون شک در کنار سواحل وارنا و استفاده از امکانات رفاهی و تفریحی هتل آدمیرال تابستانی خاطره انگیز را سپری خواهید کرد. تمامی اتاق های این هتل به سبک کلاسیک و بسیار زیبا طراحی و مبله شده اند.

در رستوران این هتل میهمانان می توانند انواع غذاها را سفارش دهند و حتی از خدمات صبحانه در اتاق استفاده کنند که البته کمی هزینه اضافی دربر دارد.

امکانات عمومی هتل آدمیرال وارنا بلغارستان

هتل آدمیرال وارنا

هتل آدمیرال وارنا

از میان امکانات تفریحی هتل آدمیرال وارنا سرسره های آبی و استخر رو باز از همه پرطرفدار تر است. همچنین انواع پلاژ و کلوب ها در اطراف ساحل و نزدیکی هتل وجود دارند که اوقات خوشی را میشود در آنها سپری کرد.

کسانی که اهل ورزش هستند می توانند از خدمات سالن ورزشی و بدنسازی هتل استفاده کنند. همچنین خدمات دیگری مانند سونا،ماساژ و حمام بخار نیز در دسترس می باشد.

از دیگر خدمات هتل میتوان به این موارد اشاره کرد؛ استخر روباز، استخر سرپوشیده، سونا، اتاق بخار، سولاریوم، سالن بدنسازی، اتاق های ماساژ، حمام ترکی، سالن بیلیارد، سالن های ماساژ
رستوران، کافه تریا.

خرداد 28, 1397 12:17 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط