هتل آتلانتیک بلغارستان

برای خرید تور بلغارستان هتل سه ستاره، می توانید به صفحه ی تور بلغارستان پارمیس تراول مراجعه کنید و در اینجا بهترین تورهای بلغارستان را با قیمت های باور نکردنی جستجو کرده و تور مورد نظر خود را خریداری نمایید.
رزرو تور بلغارستان ارزان قیمت، با انتخاب هتلی از میان هتل های سه ستاره میسر خواهد شد. برای این که بتوانید هزینه های سفر خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، هتلی مانند هتل آتلانتیک در شهر صوفیه می تواند مناسب باشد.
هتل آتلانتیک یک هتل سه ستاره در شهر صوفیه می باشد که از امکانات فوق لوکس بی بهره مانده، اما می توانید در این هتل از آرامش کافی برخوردار بوده و لحظات خوبی را سپری نمایید.

امکانات هتل سه ستاره ی آتلانتیک صوفیه

هتل سه ستاره ی آتلانتیک دارای یک استخر روباز با سالن ماساژ و سونای خشک و بخار بوده و همین طور می توان از امکانات تفریحی آن به امکانات تور کوه نوردی و سالن پینگ پنگ اشاره کرد.
در این هتل با در نظر گرفتن انواع اتاق های یک نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره و همین طور سوئیت های یک خوابه و دو خوابه حتما می توانید واحد اقامتی مورد علاقه ی خود را بیابید. همین طور اگر سفر شما به کشور رویایی و زیبای بلغارستان، یک سفر ماه عسل باشد می توانید از سوئیت ماه عسل هتل نیز استفاده کرده و لحظات فراموش نشدنی را در اینجا سپری نمایید.
از خدمات ویژه ی هتل آتلانتیک شهر صوفیه مواردی چون خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاهی، لباسشویی و خشک شویی، سرو صبحانه در اتاق، اتوکشی، صرافی، خدمات تورها، فکس و کپی، خدمات تهیه ی بلیط، کرایه ی اتومبیل، سرویس ایاب و ذهاب به صورت غیررایگان، امکانات اتاق VIP و… هستند.
همین طور از دیگر امکانات هتل سه ستاره ی آتلانتیک بلغارستان، می باید به رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، بالکن، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاو صندوق، انبار بار و چمدان، سیستم تهویه ی مطبوع، بار، باغ و محوطه ی فضای سبز، اتاق های ضد صدا، سیستم سرمایشی و گرمایشی، امکانات باربکیو و… اشاره کرد.
در مجموع می توان گفت که هتل سه ستاره ی آتلانتیک بیش از حد و اندازه های یک هتل سه ستاره ظاهر شده است.

خرید تور بلغارستان هتل سه ستاره | هتل آتلانتیک شهر صوفیه

خرید تور بلغارستان هتل سه ستاره | هتل آتلانتیک شهر صوفیه

خرید تور بلغارستان هتل سه ستاره | هتل آتلانتیک شهر صوفیه

خرید تور بلغارستان هتل سه ستاره | هتل آتلانتیک شهر صوفیه

تیر 3, 1396 2:25 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط