هتل آئروستار مسکو

با نزدیکتر شدن به رقابت های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه رزرو هتل در مسکو نیز با دشواری انجام می شود. در این شهر هتل های بسیاری وجود دارند که جهت اقامت مناسبند. یکی از این هتل ها هتل 4 ستاره آئروستار است.

این هتل 4 ستاره در سال 1991 ساخته شده و دارای بیش از 300 اتاق مرفه جهت پذیرایی از میهمانان است. فاصله نزدیکی هم با ایستگاه مترو دارد که خودش یکی از مزیت های بزرگ است.

هتل آئروستار مسکو

هتل آئروستار مسکو Aerostar Hotel یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به پارک ها، گشت و گذار و فرهنگ است. این هتل در مسکو بر روی چشم انداز لنینگرادسکی، چهار کیلومتری از تالار کنسرت چایکوفسکی و پنج کیلومتر از باغ وحش مسکو واقع شده است. مرکز خرید Avia Park در با پنج دقیقه پیاده روی در دسترس است.

در تمام محوطه هتل دسترسی به اینترنت رایگان بی سیم امکان پذیر است. و امکاناتی برای برگزاری رویدادها و جلسات کاری دارد.

این هتل دوست داشتنی همچنین دارای کارکنان چند زبانه، مغازه های هدیه، روزنامه است. پارکینگ رایگان در دسترس است و خدمات نگهبانی، امکانات خشکشویی و حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی نیز از دیگر امکانات این هتل می باشد. مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و همچنین مناطق سیگاری تعیین شده بعلاوه تلویزیون در مکان های عمومی از دیگر خدمات محسوب می گردد و خدمات عروسی و سالن زیبایی نیز در دسترس شماست. حیوان خانگی در صورت درخواست مجاز است.

امکانات اتاق های هتل آئروستار

هتل آئروستار

همه اتاق ها به اینترنت وای فای دسترسی دارند و میز مطالعه، قهوه و چای ساز، ملاف های ضد آلرژی، بخچال، اتو و میز اتو، تلفن و تلویزیون صفحه تخت در اتاق موجود است.
تهویه مطبوع، فضا را دلچسب می کند و همچنین پرده های ضخیمی برای جلوگیری از ورود نور در مواقع دلخواه برای شما نصب گردیده است. شما می توانید ار منوی بالش، بالش مورد نظر خود را انتخاب کنید، علاوه بر این از روز نامه های رایگان در اتاق استفاده کنید.

سرویس حمام دارای ترکیب وان و دوش است و به صورت رایگان همه لوازم آرایشی-بهداشتی مورد نیازتان تهیه شده است. سشوار نیز در دسترس شما خواهد شد. روزانه، اتاق توسط خدمه تمیز می گردند. تختخواب نوزاد در صورت درخواست با هزینه اضافی به شما ارائه می شود.

خرداد 1, 1397 10:17 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط