هتلی که خدمه آن ربات هستند

اگر قصد سفر و اقامت در هتلی عجیب و منحصر به فرد را داشتید، ژاپنی ها برایتان یک پیشنهاد ویژه دارند. هتل Henn na یکی از عجیب ترین هتلهای جهان است که در شهر Sasebo ناکازاکی واقع شده است. جذابیت این هتل در آن است که همه کارها توسط خدمه رباتی انجام می شود.
با ورود مهمانان به لابی، در بخش رسپشن یا با یک خانم که به زبان ژاپنی صحبت می کند، آشنا می شوند و یا با یک دایناسور ولاسیرپتور انگلیسی زبان! البته این دو ربات چندان درک پیشرفته ای ندارند و مهمانان خود باید اطلاعاتشان را وارد کرده و یک عکس هم به عنوان کلید ورودی اتاقشان بیاندازند. نگران چمدان هایتان نباشید. ربات باربر به شما در این زمینه کمک می کند.
وقتی به اتاق تان می رسید از اینکه هیچ کلید چراغی وجود ندارد، تعجب می کنید. برای کار کردن با لامپ ها باید به ربات گل لاله مانند دربان مراجعه کنید. برای Tuly را صدا کنید. ربات Tuly هنوز در تاکسی گرفتن یا معرفی نزدیک ترین شعبه فلان فست فود توانمند نیست؛ اما می توان اطلاعات روز و اخبار آب و هوا را از او پرسید.
هزینه رزرو هتل از شبی 73 دلار شروع می شود. طراح این هتل دلیل ساختن چنین هتل ربات محوری را ایجاد ایده ای نو و خلاقانه و همچنین مقابله با بالا رفتن هزینه رزرو هتل ها اعلام کرد. با استفاده از ربات ها، هزینه نیروی انسانی در هتل پایین آمده و در نتیجه مسافران به راحتی می توانند با هزینه پایین، اقدام به رزرو هتل کنند.

رزرو هتل Henn na

رزرو هتل Henn na

رزرو هتل Henn na

رزرو هتل Henn na

رزرو هتل Henn na

رزرو هتل Henn na

فروردین 28, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط