هتلی معروف متعلق به افرادی مشهور

معرفی هتل شنی آریل

برای معرفی هتل شنی آریل بهتر است اول صاحبان آن را معرفی کنیم. آریل متعلق به دو بازیگر معروف هالیوودی، مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز است. این زن و شوهر قصد دارند در برمودا، تفرجگاهی زیبا و آرام بسازند و در کنار شهرت بازیگری شان، هتلداران معروف و محبوبی نیز شوند.

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس

هتل آرین قرار است در 2017 رسما آغاز به کار کند و مطمئنا رزرو این هتل بدلیل مالکان مشهورش، رونق زیادی می گیرد. قرار است این هتل 84 کلبه دو و سه تخته، و 28 سوئیت لوکس داشته باشد. معماری و دکوراسیون هتل با سبک فلسفی، رمانتیک و ساده برمودا هماهنگ خواهد بود اما تمام آنچه برای اقامتی مدرن لازم است، برایش تعبیه خواهد شد.
این تفرجگاه به نحوی است که از تمامی اتاق ها منظره زیبای ساحل و دریا دیده می شود. رستوران، بار ، کلوب، اسپا ، رستوران های مختلف و سالن ورزشی در دسترس ترین نقاط برای همه کلبه هاست.
نکته جالب این هتل اقداماتی است که برای سازگاری بنا با مخیط زیست یا به عبارت دیگر eco-friendly بودنش انجام می شود. برق این مجموعه قرار است از نیروی خورشیدی که در برمودا همیشه درخشان و تابان است بدست آید. در مصالح آن نیز تدابیر لازم برای نبود هیچ ماده مضرری دیده شده است. این مجموعه عظیم و مجلل تنها یک و نیم ساعت با فرودگاه نیویورک فاصله دارد.

بهمن 8, 1394 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط