هتلی قدیمی و اصیل در چند قدمی زاینده رود

یکی از بهترین هتلهای اصفهان در خیابان چهار باغ عباسی این شهر قرار داشته و اقامت در آن می تواند یک تجربه ی بسیار لذت بخش و فراموش نشدنی باشد.
هتل چهارستاره ی عالی قاپو از هتلهای قدیمی اصفهان می باشد که در فاصله ی بسیار کمی از زاینده رود و سی و سه پل واقع شده است.

هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان

قرار داشتن این هتل در خیابان چهارباغ عباسی، این شرایط ویژه را برای مسافران فراهم می کند تا به قدم زنی در چهارباغ عباسی پرداخته و از آن جا با کمی پیاده روی به میدان نقش جهان و یا عمارت چهل ستون برسند.
رستوران شهرزاد که حتما صرف حداقل یک وعده ی غذایی در آن را توصیه می کنیم، تنها به اندازه ی یک کوچه با هتل چهار ستاره ی عالی قاپو فاصله دارد.

امکانات هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان دارای فضای سنتی و کاملا مطابق با اصالت شهر اصفهان به نظر می رسد. زمانی که وارد لابی هتل شوید، به وضوح این موضوع برایتان محسوس خواهد بود.
جا به جایی میان طبقات این هتل علاوه بر پلکان ظریفی که می بینید، به وسیله ی آسانسور نیز امکان پذیر خواهد بود.

هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان

کافی شاپ و رستوران هتل عالی قاپو دارای کارکنان دقیق و کاردانی ست که به ارائه ی خدمات در سطح عالی پرداخته و چشیدن طعم هر یک از موارد منوی این کافه و رستوران خوشنودتان خواهد ساخت.
از دیگر امکانات هتل عالی قاپو می باید توجهتان را به نمازخانه، صندوق امانات، پارکینگ، چند فروشگاه در طبقه همکف، لاندری، ماهواره، تاکسی سرویس و… جلب کنیم.

لیست اتاق ها

با رزرو هتل چهار ستاره ی عالی قاپو از طریق آدرس https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%BE%D9%88 می توانید از شرایط ویژه ی تخفیف رزرو هتل در اصفهان استفاده نمایید.
با http://wikihotels.ir همراه باشید.

هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان

7 درصد تخفیف برای اتاق دو تخته ی دابل و دو تخته ی تویین. این تخفیف هزینه ی اقامت یک شب را از 420 هزار تومان به 390 هزار تومان رسانده است.
تخفیف اتاق سه تخته ی هتل عالی قاپو اصفهان به میزان 6 درصد اعلام شده و تخفیف 6 درصدی هزینه ی یک شب اقامت در اتاق سه تخته را از 550 هزار تومان به 515 هزار تومان کاهش داده است.
آدرس هتل عالی قاپو: اصفهان، خیابان چهار باغ عباسی

اردیبهشت 25, 1396 3:27 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط