هتلی سه ستاره در نزدیکی برج ساعت دبی

برج ساعت دبی یکی از نمادهای دبی محسوب شده و تمام توریست هایی که سفر پاییزی به دبی را در برنامه ی خود دارند، حتما از برج ساعت دیدن می کنند.

همین طور مرکز خرید Al Ghurair نیز در مجاورت برج ساعت یکی از مراکز خرید مطرح و خوشنام دبی است که برای خرید می تواند یک مرکز ایده آل باشد.

اگر علاقه مند به رزرو هتل در نزدیکی برج ساعت باشید، هتل سه ستاره ی می فر یکی از هتل های مناسب و با قیمت نسبتا ارزان در این محدوده است.

این هتل دارای امکانات بسیار خوبی بوده و هنگام اقامت در آن به هیچ وجه احساس نخواهید کرد که در یک هتل با سه ستاره به سر می برید.

هتل می فر دبی
خدمات و امکانات رفاهی هتل می فر دبی

امکانات تفریحی هتل می فر

این هتل دارای یک استخر روباز، سونا، جکوزی و سالن ویژه ی بدن سازی با مربی می باشد.
اگر کودکی همراه خود داشته باشید، خدمات نگهداری از کودکان در هتل می فر به کمک شما خواهد آمد و در ساعاتی که نیاز به کسی داشته باشید تا از کودک شما نگهداری کند، می توانید از سرویس نگهداری از کودکان می فر کمک بگیرید.
به علاوه هتل سه ستاره ی می فر دبی برای معلولین نیز اتاق های ویژه و امکانات رفاهی خاصی داشته و افراد دارای معلولیت در این هتل به راحتی به سر خواهند برد.

هتل می فر دبی
سایر خدمات رفاهی هتل می فر دبی

از دیگر خدمات و امکانات رفاهی هتل می فر دبی  باید به موارد از قبیل پذیرش شبانه روزی، ترانسفر رایگان فرودگاهی، خدمات لباسشویی، صرافی، سرویس کرایه اتومبیل، مرکز تجارت، اتاق های پاک و بدون سیگار، گاو صندوق، بار، رستوران، آرایشگاه، خدمت تورهای گردشگری و… اشاره کرد.

هتل می فر دبی

هتل می فر دبی

هتل می فر دبی

آذر 7, 1396 3:36 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط