هتلی برای سفری ارزان به دبی

روز به روز بیشتر به تعطیلات نوروز نزدیک تر میشویم و فرصت برای خرید یک تور گردشگری نوروز 96 مناسب، با قیمت خوب و به مقصد فوق العاده کمتر می شود، چرا که فصل داغ سفر است و مسافران بیشتری تصمیم به مسافرت میگیرند. اما برای اینکه کمی هزینه ی تور خود را کاهش دهید باید هتلی با قیمت مناسب تری را برای اقامت انتخاب کنید. چنان چه قصد سفر به دبی را دارید، میتوانید برای پایین آوردن هزینه ی خود، هتل Grand Midwest Express را رزرو کنید.

هتلهای سه ستاره دبی | Grand Midwest Express

هتلهای سه ستاره دبی | Grand Midwest Express

درباره ی هتل Grand Midwest Express

در ابتدا باید بگوییم که این هتل از جمله هتلهای 3 ستاره ی دبی است و هزینه ی آن برای هر نفر به ازای هر شب، 250 هزار تومان است و این یعنی یک سفر با قیمت مناسب.

تنها مزیت آن قیمت هتل نیست، از طرفی موقیعیت آن به گونه ایست که مسافران میتوانند به راحتی به مراکز مهم شهر دسترسی پیدا کنند که از جمله ی آنها میتوان به مناطق تجاری اینترنت سیتی، مدیا سیتی، و منطقه‌ آزاد جبل‌علی اشاره کرد. از سوی دیگر فرودگاه دبی در 30 کیلومتری این هتل قرار گرفته است که ترانسفر کوتاه مدت فرودگاهی از دیگر مزیت ها ی آن است.

در این هتل تعداد 169 اتاق وجود دارد که همگی به سیستم تهویه‌ مطبوع، اینترنت بی‏سیم، صندوق امانات، لابی با رسپشن ۲۴ ساعته، چندین آسانسور، کافی‏ شاپ، رستوران، صرافی، امکانات کنفرانس، خدمات سرو غذا در اتاق و لاندری مجهز اند.

همچنین در Grand Midwest Express یک سالن بدنسازی، رستورانی به شکل بوفه آزاد وجود دارد. درست است که این هتل را نمیتوان در رده ی هتلهای لوکس دبی قرار داد، اما برای تجربه ی تور ارزان دبی، Grand Midwest Express یک گزینه ی مناسب است.

Grand Midwest Express

Grand Midwest Express

 

Grand Midwest Express

اسفند 6, 1395 7:00 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط