هتلی آجری در تایلند

با خرید تور نوروز 96 به تایلند که سفر کنید می توانید در هتلهای بسیار زیبای ای کشور اقامت کنید. اما قرار است  در این کشور هتلی احداث شود که مشرف به یک نمای بسیار زیبا از پایتخت قدیمی تایلند است، یک هتل آجری!

 

هتل سالا آیوتسایا

 
این هتل آجری که سالا آیوتسایا نام دارد و دارای 26 اتاق است و در در کنار رود Phrava (فراوا) و همچنین معبد Phutthai (فیوتسای) که در سال ۱۳۵۳ و به دستور اولین پادشاه منطقه Ayutthaya ساخته شد قرار دارد.
در این هتل امکانات فوق العاده و منحصر به فردی وجود دارد. چند سوئیت این هتل در کنار رودخانه قرار گرفته است که هوای آنها را بسیار مطلوب خواهد کرد.
ورودی این هتل که یک در آهنی است دل یک نمای آجری است که به قسمت پذیرش و یک گالری هنری دوبل، منتهی می‌شود و در کنار جنب Sala Tree (سالا تری) و در جاده U-thong (یوسانگ) قرار گرفته است.
برای طراحی لابی این هتل، سقف کوتاه چوبی که آنتیک است در نظر گرفته شده است، سقفی به شکل قاب که در بین آنها آینه های شفف قرار داده شده است .
از در این لابی؛ به حیاط بیرونی خواهید رسید، حیاطی باریک که که از دو طرف با دیوارهای آجری موازی احاطه شده اند.

 

هتل سالا آیوتسایا
در طول رودخانه باریک راهی از گل های زنگوله ای و شکوفه و درخت های استوایی کار شده است. شاخه های این رختان زیبا تونلی زیبا از شکوفه ها ساخته اند.
به رستوران هتل که بروید، لام های گرانیتی زنگوله ای را خواهید یافت که توسط یک کارخانه محلی ساخته شده اند، شاید نکته ی مشخصه ی این رستوران را همین باید همین لامپ ها دانست.
بنا بر طراحی معمارها مهمانها  از یک راهرو باز استفاده کنند و  راه‌پله‌هایی که مستقیماً به اتاق‌خواب‌های مشتری‌ها منتهی می‌شود. هر اتاق دارای ویژگی‌های خاص و متمایزی است.

هتل سالا آیوتسایا
در این هتل دست کم سه اتاق وجود دارد که مستقیما به استخر میرسند، استخری که با سنگ مرمر ساخته شده استیک اتاق‌خواب دنج و کوچک‌تر طراحی شده که دارای تراس خصوصی و یک نیمکت تختی مخفی برای بچه‌ها است.

هتل سالا آیوتسایا هتل سالا آیوتسایا
در طبقه ی بالای هتل، اتاق روی گالری، یک منظره هوایی از دیوارهای آجری حیاط دارد. اتاق پل از یک منظره هوایی استخر و باغ درون حیاط، بهره می‌برد. این ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر اتاق مهمان‌ها را برای بازدید دوباره از هتل، به هیجان می آورد.

 

*توجه توجه*

برای خرید برترین تورهای نوروزی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.parmistravel.com/%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2-96/

 

اسفند 21, 1395 10:24 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط