هتلهای یزد هتل 4ستاره تهرانی

اگر امکان سفر کردن دارید فصل بهار فرصت خوبی برای ایرانگردی است.بسیاری تعطیلات نوروز را در شهر خود سپری می کنند تا در زمان خلوت تری به سفر بپردازند.مزیت سفر پس از تعطیلات نوروز خلوتی شهرهای توریستی و ارزان تر بودن مکانهای اقامتی است.پس شما هم اراده کنید و با انتخاب یک مقصد گردشگری داخلی به ایران گردی در این روزهای بهاری بپردازید.

ما هم به شما سفر به شهر یزد را توصیه می کنیم.شهر باستانی یزد با بیشترین بافت تاریخی یکی از شهرهای ایران است که بیشترین آثار تاریخی را در خود دارد.برای سفر به این شهر از قبل به رزرو هتل بپردازید و تا از تخفیف در رزرو هتل بهره مند بشوید.یکی از زیباترین هتلهای یزد که تخفیف خوبی را نیز ارائه می دهد هتل 4ستاره تهرانی یزد است.

معرفی هتل تهرانی یزد

برای معرفی هتل باید گفت یکی از هتلهای استاندارد و مدرن یزد است که به کارگیری شیوه های نوین خدمات در امر هتل و رستوران مجر شده است تا در سال 2003 هتل موفق به دریافت بیست و هشتمین جایزه ی بین المللی صنعت توریسم از کشور اسپانیا در هتل داری و کیفیت غذا شود.

هتل تهرانی یزد دارای اتاقهایی شیک و راحت است که همگی مجهز به امکانات رفاهی مانند تخت خوابهای راحت،سرویس ایرانی و فرنگی،تلویزیون،ماهواره،یخچال،حمام و دسترسی به اینترنت هستند.به علاوه هتل دارای رستوران با انواع غذاهای لذیذ،کافی شاپ،لابی و اینترنت در لابی است.

هتلهای یزد هتل 4ستاره تهرانی

هتلهای یزد هتل 4ستاره تهرانی

هتلهای یزد هتل 4ستاره تهرانی

هتلهای یزد هتل 4ستاره تهرانی

باید اضافه کرد هزینه ی یک شب اقامت از 156تا445هزار تومان است.اگر برای ماه عسل این شهر باستانی را انتخاب کنید سوئیت ماه عسل آن بسیار شیک و مجهز است که هزینه ی اقامت در آن 445هزار تومان است که برای یک سفر عاشقانه در آغاز زندگی مبلغ قابل قبولی است.

در آخر باید گفت فاصله ی هتل تا فرودگاه یزد 20کیلومتر است و به محل نمایشگاههای دائمی و همچنین استادیومهای ورزشی یزد بسیار نزدیک است.

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، میدان ابوالفضل (ع) ، هتل تهرانی یزد

اردیبهشت 5, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط