هتلهای یزد هتل کاروانسرای یزد

اگر اهل گردشگری در شهرهای باستانی کشور باشید پاییز فصل خوبی برای سفر به شهر باستانی یزد است.تا دیر نشده است با برنامه ریزی و  رزرو آنلاین هتل به این شهر زیبای توریستی در مرکز ایران سفر کنید و از تماشای بافت سنتی شهر و آثار باستانی لذت ببرید.
هتلهای یزد خود بناهای تاریخی ای هستند که تبدیل به اقامت گاه شده اند.اگر به اقامت در هتلهای سنتی علاقه دارید هتلهای یزد حس خوبی را به شما منتقل می کنند.با اقامت در این هتلها گویی به زمان گذشته سفر می کنید.در میان هتلهای یزد هتل سه ستاره ی کاروانسرای مشیر یزد یک کاروانسرای قدیمی است که تبدیل به اقامتگاهی مجهز شده است.

هتل کاروانسرای یزد کاروانسرایی قدیمی

یک زمانی این کاروانسرا در زمان قاجار مکانی برای استراحت مسافرانی بوده است که در گذر از شهر یزد به دنبال جایی برای استراحت و رفع خستگی می گشتند.کاروانسرا نمونه ای از معماری کهن ایران زمین در آن روزگاران گذشته است.تماشای این هتل خود لذت بخش است و آدمی را به یاد گذشتگان می اندازد.
اما این کاروانسرای قدیمی اکنون هتلی مجهز با امکانات مدرن است که اقامت در آن همراه با آرامش و آسایش است.این هتل از اتاقهای بزرگ با دکوراسیون سنتی برخوردار است.اتاقها مجهز به تخت خوابهای راحت،تلویزیون،یخچال،حمام و سرویس ایرانی و خارجی هستند.
در هتل کاروانسرای یزد از امکاناتی نظیر اینترنت پر سرعت،رستوران و کافی شاپ بهره خواهید برد.به علاوه هتل دارای روم سرویس،خدمات گشت و لاندری نیز است.

آبان 24, 1394 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط